« Powrót do artykułu

Legalne komornicze minihurtownie

Projekt nowej ustawy o komornikach sądowych przewiduje zmniejszenie limitów przyjmowania spraw spoza rewiru. Jednocześnie nie usuwa kolizji z przepisami, które pozwalają obchodzić ograniczenia w majestacie prawa.

Kłopotliwe limity

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Kłopotliwe limity

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • deratyzator głąbów(2017-10-18 18:42) Zgłoś naruszenie 60

  Był bałagan, jest burdel, a hurtownie jak były tak są. Wszystko na łapu capu, bez znajomości problemów, aby tylko zrobić w TV prezentację i ogłosić, że "komornicy nie będą już łupić" Czekam kiedy po reformie sądów w TVP ogłoszą, że sędziowie nie będą skazywać.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2017-10-18 09:03) Zgłoś naruszenie 61

  Regulacje które nic nie regulują a wnoszą aspekty interpretacyjne i zamieszanie. Prawo zaczyna być jak sito. Brawo PiS.

  Odpowiedz
 • pracownik(2017-10-19 09:22) Zgłoś naruszenie 30

  No i po co ten artykuł. jasno trzeba powiedzieć, że ludzie już teraz padają na ryj bo pracy w kancelarii jest tyle, że nie macie pojęcia. Ludzie sami uciekają, a po zmianach jeszcze szybciej. To wszystko bajki które już nie wytrzymują starcia z rzeczywistością. Wybierzemy lżejszą pracę i nie wrócimy..noo chyba, że porządnie zapłacicie

  Odpowiedz
 • wtajemniczony (2017-10-21 00:18) Zgłoś naruszenie 21

  Przepisy są jasne 2,5 - 5 spraw i ani jotę więcej. Jakiekolwiek próby obejścia przepisu powinny skutkować zarzutami prokuratorskimi. Jak coś się nie podoba, to mogą się zamienić z pracownikiem biurowym to może w końcu docenią pracę ludzi, którym płacili ochłapy a sami niewielkim nakładem sił pobierali z kasy ciężkie pieniądze.

  Odpowiedz
 • jgdjgsj(2017-10-20 12:17) Zgłoś naruszenie 10

  NIE Hurtownie są problemem egzekucji a Pan Fronczek

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!