« Powrót do artykułu

Ile zarabia prawnik? "Nie można wszystkiego zadekretować, choćby z tego powodu, że wszyscy mają takie same żołądki"

Osobiście uważam, że tendencja do ujawniania wynagrodzeń jest wysoce wątpliwa, zwłaszcza gdy wszystko odbywa się na zasadzie łapanki i przypadkowego typowania.

pieniądze

żródło: ShutterStock

Tendencja ujawniania wynagrodzeń jest wysoce wątpliwa, jeżeli nie ma systemowego rozwiązania problemu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2016-08-16 11:27) Zgłoś naruszenie 45

    Tusk a zarobki prawników ale od początku:. On ogłosił :ogłosił, ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r zycia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w tych szkodliwych. ............Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to, to podniesie koszty sądowe" Były Minister Budka co oznajmił w Sejmie obecny minister Ziobro wziął sobie te słowa zapewne do serca i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Jak do tego dodamy ,że „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą-- a wszystko to o czy przypominam ponownie klepnął ten dyspozycyjny Trybunał Wykształciuchów ....ylko w 2014r bezrobocie spadło ale wg GUS wśród 60 latków wzrosło aż o 8%). Stworzyli w Polsce POlski Obóz Pracy-- tak oto własny Narod zamieniono w Metojków rodem ze satrozytnej Grecji czyl współczesnych niewolników tyle że widząc to wszystko juz nikt nie chce płacic skłądek do ZUSu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!