statystyki

Majątki prokuratorów są w internecie. Ale nie wszystkich

autor: Ewa Ivanova06.06.2016, 07:27; Aktualizacja: 06.06.2016, 10:25
pieniądze

Jak wyjaśnia, brak oświadczeń prokuratorów Prokuratury Krajowej wynika z trwającej analizy zawartych w nich danychźródło: ShutterStock

Pierwsze oświadczenia majątkowe oskarżycieli ujrzały światło dzienne: można je obejrzeć na stronie internetowej Prokuratury Krajowej. Na razie zasób ogólnodostępnych dokumentów jest jednak ograniczony.

Na oficjalnej stronie PK nie ma jeszcze np. żadnego z oświadczeń 47 prokuratorów Prokuratury Krajowej. Dostępnych jest za to 21 deklaracji złożonych przez prokuratorów z IPN (pionu śledczego i lustracyjnego).

– W najbliższym czasie zostaną również zamieszczone oświadczenia majątkowe prokuratorów Prokuratury Krajowej. Będzie również podana informacja o uwzględnionych wnioskach o objęciu informacji zawartych w oświadczeniu ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych – zapowiada prokurator Maciej Kujawski z Prokuratury Krajowej.


Pozostało 66% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane