statystyki

Zamówienia publiczne: Zamawiający mogą się dowiedzieć więcej o przetargach

autor: Sławomir Wikariak20.07.2016, 09:24; Aktualizacja: 20.07.2016, 09:49
Szkolenia są  skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.

Szkolenia są skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.źródło: ShutterStock

Urząd Zamówień Publicznych organizuje 10 dodatkowych szkoleń poświęconych nowym przepisom o zamówieniach publicznych. Są one skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.

Wyczekiwana od dawna nowelizacja ustawy – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1020) wejdzie w życie 28 lipca. Zmian jest dużo – dość powiedzieć, że opublikowany w Dzienniku Ustaw tekst ustawy liczy aż 72 strony. Co więcej, choć mamy do czynienia z nowelizacją, to niesie ona ze sobą zupełnie nowe procedury. Urzędnicy odpowiedzialni za przeprowadzanie przetargów mają się więc czego uczyć. Urząd Zamówień Publicznych próbuje im w tym pomóc, organizując na temat zmian od kilku miesięcy konferencje w różnych miastach polskich. Teraz rusza z cyklem 10 szkoleń adresowanych wyłącznie do zamawiających. Wszystkie będą się odbywać w Warszawie, niemniej mogą się zgłaszać uczestnicy z całej Polski. Trzy pierwsze spotkania odbędą się 21 lipca oraz 2 i 4 sierpnia. Informacji o nich należy szukać na stronie www.uzp.gov.pl. Ze względu na duże zainteresowanie udział w szkoleniu może wziąć tylko jedna osoba z danej instytucji publicznej. Chętni muszą sukcesywnie sprawdzać informacje na wskazanej stronie internetowej, gdyż jak pokazuje doświadczenie z organizowanych wcześniej konferencji, wolne miejsca kończą się w błyskawicznym tempie.


Pozostało 52% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane