statystyki

Zamówienia publiczne: Zamawiający mogą się dowiedzieć więcej o przetargach

autor: Sławomir Wikariak20.07.2016, 09:24; Aktualizacja: 20.07.2016, 09:49
Szkolenia są  skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.

Szkolenia są skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.źródło: ShutterStock

Urząd Zamówień Publicznych organizuje 10 dodatkowych szkoleń poświęconych nowym przepisom o zamówieniach publicznych. Są one skierowane do urzędników odpowiedzialnych za przetargi.

Wyczekiwana od dawna nowelizacja ustawy – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1020) wejdzie w życie 28 lipca. Zmian jest dużo – dość powiedzieć, że opublikowany w Dzienniku Ustaw tekst ustawy liczy aż 72 strony. Co więcej, choć mamy do czynienia z nowelizacją, to niesie ona ze sobą zupełnie nowe procedury. Urzędnicy odpowiedzialni za przeprowadzanie przetargów mają się więc czego uczyć. Urząd Zamówień Publicznych próbuje im w tym pomóc, organizując na temat zmian od kilku miesięcy konferencje w różnych miastach polskich. Teraz rusza z cyklem 10 szkoleń adresowanych wyłącznie do zamawiających. Wszystkie będą się odbywać w Warszawie, niemniej mogą się zgłaszać uczestnicy z całej Polski. Trzy pierwsze spotkania odbędą się 21 lipca oraz 2 i 4 sierpnia. Informacji o nich należy szukać na stronie www.uzp.gov.pl. Ze względu na duże zainteresowanie udział w szkoleniu może wziąć tylko jedna osoba z danej instytucji publicznej. Chętni muszą sukcesywnie sprawdzać informacje na wskazanej stronie internetowej, gdyż jak pokazuje doświadczenie z organizowanych wcześniej konferencji, wolne miejsca kończą się w błyskawicznym tempie.


Pozostało jeszcze 52% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane