Spór o wpływy w SN na nowych torach. Prof. Zaradkiewicz pozywa Sąd Najwyższy

autor: Małgorzata Kryszkiewicz09.01.2019, 07:10; Aktualizacja: 09.01.2019, 07:17
Sąd Najwyższy

Sąd Najwyższyźródło: ShutterStock

Kamil Zaradkiewicz, nowy sędzia Sądu Najwyższego, złożył pozew przeciwko SN. Żąda dopuszczenia do orzekania. I połowicznie swój cel już osiągnął.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • zxc(2019-01-09 08:32) Zgłoś naruszenie 3528

    narobił pis urdelu wszedzie

    Odpowiedz
  • :-( (2019-01-09 09:49) Zgłoś naruszenie 3528

    Kolejne kuriozalne zachowanie p. Zaradkiewicza.

    Odpowiedz
  • Normalna(2019-01-09 14:38) Zgłoś naruszenie 3228

    Sądząc PO komentarzach - KODziarstwo nie śpi i epatuje kałomową. Gratulacje dla p. Zaradkiewicza

    Odpowiedz
  • Polska to Nienormalność..(2019-01-09 10:51) Zgłoś naruszenie 2623

    W Polsce nie ma i nie było demokracji gdyż w Polsce jest nierówny dostęp do sądów. Polaków tez nie stać na sporawy sądowe, rezygnują z roszczeń o dochodzenia prawdy.-- szczególnie przez koszty adwokackie. Oszuści wszelkiego typu triumfują. Za sprawe powyżej 10 000 zł w postępowaniu Cywilnym zapłacisz tylko swojemu pełnomocnikowi prawie 30% tej sumy. Gdzie apelacja ,gdzie kasacja? A przecież każda sprawa niesie ryzyko nawet błedu procesowego. Kasacja -"przymus Prawny" -nawet jeżeli bedziesz świadom sprawy i procedury jak nie dasz Prawnikowi ,nie skorzystasz z tej drogi..Ostatnia grupowa sprawa o Akcje Spólek Skarbu Państwa. jest mi wiadomo że kilkaset ludzi zrezygnowała wizyty w SN . A ja wiem że sprawca wykorzystał system. Nie na darmo się mówi że w obecnym systemie Sprawiedliwosci tylko na 100 ,tylko troje założy sprawe w tym jeden zrezygnuje, jeden przegra ze względu na procedure ,jeden może wygra . I tak na 97% oszusci zwycięzają. Przykładem niech będzie z mocą wsteczną wstecznie wprowadzona Ustawa Pomostowa.i ówcześnie wypowiedziane słowa Tuska "jak się bedziecie o to sądzić to POdniesiemy koszty Sądowe"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • er(2019-01-09 12:19) Zgłoś naruszenie 2539

    Brawa dla P. Zaradkiewicza. !

    Odpowiedz
  • wstyd(2019-01-09 09:09) Zgłoś naruszenie 2325

    no i prosze znajdy beda pracowac

    Odpowiedz
  • marci(2019-01-09 21:52) Zgłoś naruszenie 2216

    Teraz płaczą? A jak SN wydał kuriozalne postanowienie o "zawieszeniu przepisów ustawy" którego polski system nie zna, to gdzie były te "autorytety". To nie sprawa Konstytucji, tylko obrony swoich

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • szambo(2019-01-09 11:32) Zgłoś naruszenie 2222

    BURDEL to domena PIS>>>>>>>>>

    Odpowiedz
  • ? (2019-01-09 15:31) Zgłoś naruszenie 2215

    Pomimo oczywistego braku podstawy prawnej i braku właściwości, a także oczywistej bezzasadności powództwa kolega koledze wydał "postanowienie" o kuriozalnej treści"... Czy to kabaret?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pol(2019-01-09 15:47) Zgłoś naruszenie 1917

    Został wybrany z naruszeniem KONSTYTUCJI ale to go nie interesuje tacy są ???????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • podatnik(2019-01-09 09:50) Zgłoś naruszenie 1812

    Pcha się do ////////

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz