Jak skutecznie chronić majątek przed wierzycielami

01.04.2017, 17:30
pieniądze

Przepisy obowiązującego prawa nie zakazują przedsiębiorcom ochrony ich majątkuźródło: ShutterStock

Jednym z podstawowych elementów prowadzonego biznesu jest codzienne ryzyko, odwaga, decyzyjność, jak również współpraca z niesprawdzonymi do tej pory przedsiębiorcami. Podejmowane przez przedsiębiorców ryzykowne decyzje biznesowe lub zdarzenia losowe, takie jak upadłość kontrahentów doprowadzają niekiedy do poważnych kłopotów finansowych, których konsekwencją jest wszczęcie postępowania egzekucyjnego przez komornika. W jaki sposób przedsiębiorcy mogą zabezpieczyć siebie oraz firmę przed utratą majątku?

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • jasia(2018-07-22 02:00) Zgłoś naruszenie 00

  nie wiesz jak się kradnie to przypatrz się jak ludzi wyrzucano na bruk reprywatyzcja ,bieda ludzie nie mieli na chleb masz przykład za jakie pieniądze złodzieje się wykupują z aresztow 500.000zlto sa ustawy dla biednych ludzi i oszukanych

  Odpowiedz
 • bope(2017-04-04 00:06) Zgłoś naruszenie 11

  dajcie jeszcze artykuł jak kraść lub mordować bez konsekwencji. dziki kraj plus banda szaleńców w ławach poselskich.

  Odpowiedz
 • BB(2017-04-02 10:08) Zgłoś naruszenie 41

  No bo tak się pozmieniało. Pewnie niewielu wie że jeżeli pracodawca nie płaci składek, ZUS ściąga to z konta bankowego pracownika. Tak właśnie ogołocili mi jednego dnia konto i wpędzili w długi.Nie stać mnie na prawników i sądy a zadowolony pracodawca zlikwidował firmę a majątek rozsprzedał lub przepisał na rodzinę. Została kilkudziesięciosobowa grupa wydymanych pracowników. Brawa dla ZUS-u.

  Odpowiedz
 • Anita(2017-04-02 08:54) Zgłoś naruszenie 83

  Ja aż nie wierzę, że można coś takiego napisać..."ochrona przed wierzycielami"??? Przecież to wierzyciel jest pokrzywdzony...

  Odpowiedz
 • Jurek(2017-04-01 18:11) Zgłoś naruszenie 157

  Fajny artykuł. Zróbcie też kolejny z cyklu, pt. "Jak nakraść i nie dać się złapać żeby nie musieć potem oddawać". Myślę że to też się przyda i będzie poczytne.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane