Kasprzycka: Udowodnij, żeś nie wielbłąd

autor: Barbara Kasprzycka26.11.2012, 08:52; Aktualizacja: 26.11.2012, 08:52

Wiadomo, że jeśli można coś zrobić zbyt prosto, to lepiej tego nie robić. W przeciwnym razie mogłoby się okazać, że rozmaici specjaliści od koncepcji nie są aż tak potrzebni, jak im się wydaje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Marek C(2012-11-27 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowna Pani Kierownik to, żeś nie wielbłąd wcześniej czy później da się udowodnić, choć przyznaję w naszej rzeczywistość bywa trudno – czytaj „Dlaczego cisza nie potrwa długo” NMP Kontrateksty. Bywa gorzej kiedy komornik odmawia prowadzenia egzekucji z nieruchomości na podstawie hipoteki z uwagi na fakt przepisania nieruchomości dłużnika na córkę. Hipoteka – „ograniczone prawo rzeczowe na nieruchomości oraz na wybranych prawach (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu, wierzytelność zabezpieczona hipotecznie), służące zabezpieczeniu wierzytelności wynikającej z oznaczonego stosunku prawnego, na mocy którego wierzyciel może dochodzić zaspokojenia z nieruchomości, z pierwszeństwem przed wierzycielami osobistymi każdoczesnego właściciela nieruchomości. Oznacza to, iż zbycie nieruchomości przez dłużnika nie narusza prawa wierzyciela hipotecznego – może on dochodzić zaspokojenia od kogokolwiek, kto stanie się właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości. Wierzyciel rzeczowy może dochodzić zaspokojenia z nieruchomości przed wierzycielami osobistymi właściciela nieruchomości ” . Wierzyciel poświecił wiele lat aby zabezpieczyć swoją wierzytelność – czytaj „Bez przestrzegania prawa jedziemy donikąd” NMP Kontrateksty a tu masz, brak wyobraźni, rozumu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane