« Powrót do artykułu

Menedżer robi przekręty? Prokurator odbierze zarządzanie biznesem

Oskarżyciel będzie mógł odebrać zarządzanie biznesem, gdy uzna, że menedżer robi przekręty. I to jeszcze przed wyrokiem sądu.

żródło: DGP

Zakazy i obowiązki

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (10)

 • 007KAL(2020-08-26 10:15) Zgłoś naruszenie 52

  Moim zdaniem poczynania naszych rządzących dowodzą, że .... albo przysłowie "czym skorupka za młodu nasiąkła tym na starość trąci" jest genialnym przesłaniem mądrości ludowej, a przytoczone w GP przepisy są pierwszym kroczkiem do gospodarki sterowanej przez Jaśnie Nami Rządzących (teraz PIS i Spólka), bo wtedy (tak głosiła doktryna socjalizmu realnego) da się wszystko zaplanować i działać optymalnie, a - w praktyce - (np.) jak nie będzie mięsa, to będzie można "pokazać kto jest personalnie za ten stan winien (?), ... albo przyznanie się, że "Polska nie będzie miała nigdy normalnego wymiaru sprawiedliwości, zwłaszcza w obszarze gospodarczym", a bez Niego gospodarka wolnorynkowa i demokracja nie będzie należycie funkcjonować, więc trzeba będzie zacząć sterować ręcznie. Myślę jednak, że warto spróbować naprawić "Wymiar Sprawiedliwości".

  Odpowiedz
 • jacek(2020-08-26 11:48) Zgłoś naruszenie 31

  Minister co innego mówi a co innego robi.Bywa tak że szeryf po spotkaniach pozwala przy użyciu ręcznego sterowania prokuraturą i podległymi sędziami aby ,,szemrany inwestor,, z Podkarpacia z zarzutami i wyrokiem wyprowadził aktywa do Luksemburga.Prokurator jedynie mówi ze będą spektakularne zatrzymania ale od 2 lat nic nie robi bo jest zależny od zwierzchników.

  Odpowiedz
 • Krzyś(2020-08-26 13:26) Zgłoś naruszenie 32

  To się nazywa NACJONALIZACJI PRYWATNEGO MAJĄTKU . Po II wojnie światowej komunistyczny rząd przejmował prywatne firmy . Do tego zmierzamy . Najpierw sięgną po duże firmy a jak zabraknie kasy to rozszerzy się ustawę na firmy małe .

  Odpowiedz
 • Nenia(2020-08-26 09:28) Zgłoś naruszenie 33

  Rewelacja. Nareszcie. Po co sądy? Zaoszczędzimy masę pieniędzy. Amator doradca (doradzać potrafi każdy głupek, bo za to nie odpowiada - odpowiedzialność zawsze ponosi kierownik) będzie zarządzał. A skąd wiadomo, że potrafi? Widzicie już masowe wrogie przejęcie przy współpracy hien z prokuratorem? A w jaki sposób konkurencja może dowiedzieć się o tajemnicach firmy? "Zaufany" prokurator postawi zarzuty (przecież to nic nie kosztuje i nie rodzi żadnej odpowiedzialności), skieruje do "zarządzania" swojego doradcę restrukturyzacyjnego, a później to już taka firma nie ma tajemnic przed konkurencją. A gdzie się podziały niezbywalne prawa właścicieli do zatrudniania zarządców? A może w przyszłości kandydaci do zarządów powinni posiadać certyfikat prokuratury?

  Odpowiedz
 • wjw(2020-08-26 11:44) Zgłoś naruszenie 31

  Neobolszewia rządzi a naród śpi przy urnach wyborczych aż obudzi się za kratami i drutami...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • pax vobiscum(2020-08-26 17:42) Zgłoś naruszenie 21

  Głosujcie dalej na PiS, pozwalajcie ogłupiać dzieci i wiernych przez 1000. okupantów RP za wasze pieniądze i jeszcze dawajcie ofiary na tacę. Urzędnicy słusznej zmiany nie podlegają prawu. Prowadzący biznes będą odpowiadać na podstawie oskarżeń tzw. Solidarnej zmiany. Sądy już osłabione. ,,Zostanie się wam ino sznur - tak kiedyś było i znowu będzie St. Wyspiański i ekskomunikowany T. Kościuszko wam się kłania.

  Odpowiedz
 • trocki wiecznie żywy(2020-08-27 08:28) Zgłoś naruszenie 10

  Prokurator odbierze ? Toć to trockizm !!!

  Odpowiedz
 • Turski(2020-08-27 13:49) Zgłoś naruszenie 10

  Oświęcim nie spadł z nieba

  Odpowiedz
 • RODO(2020-08-27 09:54) Zgłoś naruszenie 01

  O 30 lat za późno !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!