« Powrót do artykułu

Integracja radców prawnych także w sieci

Nowoczesny portal przeznaczony dla członków samorządu – nad takim projektem pracuje Krajowa Izba Radców Prawnych. Platforma ma służyć m.in. propagowaniu informacji o szkoleniach, spotkaniach integracyjnych czy specjalnych ofertach zniżkowych dla radców i aplikantów. Ma też ułatwić kontakt członków samorządu z różnych części Polski, w tym dyskusje: nie tylko o prawie, ale także zainteresowaniach pozazawodowych.

prawo, Temida, sąd, wyrok, orzeczenie, sądownictwo

żródło: ShutterStock

Obecnie trwają ostatnie prace informatyczne nad podstawową wersją portalu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • siarra(2018-04-25 22:03) Zgłoś naruszenie 132

  A będzie zakładka poświęcona przymusowej przynależności do korporacji? No i osobna zakłądka Andrzej K. były minister, który twierdził, że aby być radcą prawnym to trzeba nasiąkać tą etyką. On zapewne tak nasiąkał i nasiąkał, że aż mu się ostatnio się przeciek zrobił.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Janika(2018-04-26 09:04) Zgłoś naruszenie 20

  Jak im nie szkoda pieniędzy... Takie "prywatne facebooki" chciało już wielu stworzyć. Zawsze okazywalo się to porażką. Integrację i dyskusje pozazawodowe przez internet niechawią specjalistom (panu Zukerbergowi i innym). Sami niech się zjma działalnością zawodowa.

  Odpowiedz
 • Janusz(2018-04-26 20:10) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystko super, ekstra, ale zapewne niejaki Patyk Taki zabierze się z panem Żebrem za "reformę" i jak w przypadku ustaw o sądach, czy komornikach wszystko szlag trafi. W końcu to wykształcony minister sprawiedliwości...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!