Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zmiany w ustawie Prawo o aktach stanu cywilnego od marca 2015 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1 marca powstanie także elektroniczny rejestr dowodów osobistych, do którego dostęp będą mieć urzędy gmin. Pozwoli to na złożenie w dowolnej gminie wniosku o wydanie dowodu osobistego. Wniosek będzie można wysłać także elektronicznie. Wprowadzony zostanie także nowy wzór dokumentu, bez informacji o adresie zameldowania, kolorze oczu i wzroście. Nie będzie na nim także skanu podpisu, ale format pozostanie ten sam.
1 marca powstanie także elektroniczny rejestr dowodów osobistych, do którego dostęp będą mieć urzędy gmin. Pozwoli to na złożenie w dowolnej gminie wniosku o wydanie dowodu osobistego. Wniosek będzie można wysłać także elektronicznie. Wprowadzony zostanie także nowy wzór dokumentu, bez informacji o adresie zameldowania, kolorze oczu i wzroście. Nie będzie na nim także skanu podpisu, ale format pozostanie ten sam. / Media
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Biore slub z koniem (iwona H.)
  2015-01-01 13:44
  No to w terenie mozna zawrzec slub z koniem,bo PO schodach rzedu kon by sie usmial I przewrocil od propagandy I ideologii gender.
  0
  zgłoś
 • wjw
  2015-01-01 16:40
  A kretyński obowiązek informowania wszystkich świętych z US na pierwszym miejscu o zmianie nr dowodu osobistego zostaje ?
  0
  zgłoś
 • Pogrzeby też wymagają zmian .....
  2015-01-01 20:30
  Bezwzględnie powinno się wprowadzić możliwość rozsypywania prochów zmarłych, tak jak to jest w całym cywilizowanym świecie; oczywiście kościół blokuje to prawo, bo wtedy zdecydowanie mniej by zarabiali na pochówkach;
  0
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej