Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

13,2 mln USD odszkodowania za niesłuszne skazanie. Zobacz, ile państwo może stracić na pomyłkach wymiaru sprawiedliwości

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
15,5 mln USD – niehumanitarne traktowanie i 22 miesiące w izolatce Skazany za prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających Stephen Slevin spędził 22 miesiące w izolatce więzienia w Nowym Meksyku. Slevina zaniedbywano do tego stopnia, że musiał sam dokonać zabiegu usunięcia zęba. Nie pozwalano mu także korzystać z prysznica, co przyczyniło się u niego do rozwoju grzybicy.
15,5 mln USD – niehumanitarne traktowanie i 22 miesiące w izolatce Skazany za prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających Stephen Slevin spędził 22 miesiące w izolatce więzienia w Nowym Meksyku. Slevina zaniedbywano do tego stopnia, że musiał sam dokonać zabiegu usunięcia zęba. Nie pozwalano mu także korzystać z prysznica, co przyczyniło się u niego do rozwoju grzybicy. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • IUDEX
    2014-03-27 08:09:35
    Omyłki sądowe były są i będą na całym świecie. Polska nie jest wyjątkiem. Jest ich mniej gdy zachowana jest gwarancja pełnej kontradyktoryjności w procesach i łatwy dostęp do pomocy prawnej.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej