Statystyczne patologie w prokuraturze. Są dowody

autor: Ewa Ivanova15.05.2015, 07:30; Aktualizacja: 15.05.2015, 16:49
Wpisywanie zawiadomień do Ko to metoda manipulowania wynikami, po którą sięgają najbardziej zdesperowani szefowie rejonówek

Wpisywanie zawiadomień do Ko to metoda manipulowania wynikami, po którą sięgają najbardziej zdesperowani szefowie rejonówekźródło: ShutterStock

Lustracja rejonowych jednostek w okręgu bydgoskim ujawniła masowe nieprawidłowości w rejestracji zgłaszanych przez obywateli spraw

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • poszkodowana(2015-05-18 22:44) Zgłoś naruszenie 10

    Polska to bezprawie!!! Ci co idą do sadów po sprawiedliwość, zostają uznani za przestępców, a przestępcy śmieją im się w twarz..Chory kraj i chore rządy!!!

    Odpowiedz
  • Sławomir(2015-05-15 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    Kara nagany czy upomnienia to kpina tym bardziej prokuratorzy powinni przestrzegac prawa takie osoby wywalic na zbity pysk czas juz wielki na zmiany na Pana Prezydenta oj pogoni to towarzystwo

    Odpowiedz
  • wjw(2015-05-15 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    Zapewne wszystko w trosce o dobro wymiaru sprawiedliwości...

    Odpowiedz
  • wieszcz polski(2015-05-18 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    chory kraj jak mawiał klasyk

    Odpowiedz
  • niby obywatel w niby kraju(2015-05-15 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    odpowiedzialnosc urzednika to niby LANDIA!?
    chyba sobie zartujecie! 25 lat ciagneli sprawe o kradziez mienia panstwowego i dzisiaj ma ten co to ukradl!? nie kochani to nie nibylandia - to po prostu brak sily panstwowych politykow i skumplowanie sie ich ze soba co daje efekt dzialan przeciw mieniu panstwowemu i przeciw obywatelom! pryzjrzyjcie sie tez Warszawie

    Odpowiedz
  • niby obywatel w niby kraju(2015-05-15 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    odpowiedzialnosc urzednika to niby LANDIA!?
    chyba sobie zartujecie! 25 lat ciagneli sprawe o kradziez mienia panstwowego i dzisiaj ma ten co to ukradl!? nie kochani to nie nibylandia - to po prostu brak sily panstwowych politykow i skumplowanie sie ich ze soba co daje efekt dzialan przeciw mieniu panstwowemu i przeciw obywatelom! pryzjrzyjcie sie tez Warszawie

    Odpowiedz
  • marek(2015-05-15 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    takie statystyczne patologie sa w policji abw cbs i innych służbach od dawna i każdy przymyka oko

    Odpowiedz
  • marek(2015-05-15 19:45) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli dobrze pamietam, to kilkanaście lat temu (na początku 2000 roku) w niektórych województwach były oprowadzone sprawy karne dotyczące fałszowania statystyk przez niektore jednostki policji, i były akty oskarżenia i wyroku skazujące...

    Odpowiedz
  • Edmund Goncz(2015-05-21 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    Pomimo wyroku i klauzuli wykonania wyroku w sprawie przyznanych alimentów od 10 lat nie jest załatwiona
    syg.akt. - III RC /240/08 wyrok z dnia 24.02.2009 alimenty przyznane to 250 zl..Powiadomiono i prokuratora i komorników i nic.

    Odpowiedz
  • Leonard Borowski(2015-05-31 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Złośliwi dzielę absolwentów prawa na trzy kategorie: pierwsza, najlepsza, to przyszli adwokaci (radcy), druga to materiał na sędziów, a trzecia nadająca się już tylko do pozostałych zawodów prawniczych. Z naciskiem na prokuratorów. Może właśnie dlatego w prokuraturach jest tylu niebezpiecznych idiotów i zwykłej patologii z poświadczeniem nieprawdy, ordynarną obroną bandytów i zwykłym lenistwem umysłowym włącznie ?
    P.S. W ostatnich latach zapewne i ja przyczyniłem się do kontroli w tej bydgoskiej patologii prokuratorskiej, śląc do do SA i PA w Gdańsku swoje skargi.
    P.S. W prywatnej firmie taki oszust fałszujący dokumentację, nie miał by szans. Zaliczyłby wypad z art.52.

    Odpowiedz