Rozwiązania dla sądów na czas epidemii? Dobre, ale niewystarczające

autor: Małgorzata Kryszkiewicz24.03.2020, 07:19; Aktualizacja: 24.03.2020, 10:53
– Rodzi się pytanie, czy skrzynki e-mailowe sądów mają odpowiednią pojemność. Są przecież takie sprawy, w których trzeba dołączyć do pozwu i po kilka tysięcy stron załączników. Istnieje więc duże niebezpieczeństwo, że systemy sądowe nie będą w stanie podołać takiemu obciążeniu – zauważa mec. Bidziński.

– Rodzi się pytanie, czy skrzynki e-mailowe sądów mają odpowiednią pojemność. Są przecież takie sprawy, w których trzeba dołączyć do pozwu i po kilka tysięcy stron załączników. Istnieje więc duże niebezpieczeństwo, że systemy sądowe nie będą w stanie podołać takiemu obciążeniu – zauważa mec. Bidziński.źródło: ShutterStock

Zaproponowane na czas epidemii rozwiązania dotyczące sądów idą w dobrym kierunku, choć wiele z nich jest prowizorycznych, spóźnionych, a nawet fasadowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Józef(2020-03-24 22:40) Zgłoś naruszenie 23

    Markiewicz z Justusi zaczepia i prowokuje "chce obudowania" przepisu, chyba po to by znów wrzeszczeć o wpływaniu na "niezależnych od ustawodawcy" przez wredny rząd.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane