Duda: W Sądzie Najwyższym potrzebna zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były członkami komunistycznego aparatu represji

23.10.2018, 17:42; Aktualizacja: 23.10.2018, 17:54
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Dudaźródło: ShutterStock

W Sądzie Najwyższym potrzebna jest zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były "członkami komunistycznego aparatu represji" – mówił we wtorek w Berlinie prezydent Andrzej Duda na XIX Forum Polsko-Niemieckim "Europa 1918-2018: historia z przyszłością".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (57)

  • Eryk UE(2018-10-24 07:52) Zgłoś naruszenie 3416

    Śmieciami i najgorszym odpadem Polacy też oczekują żeby nikt im tego nie zabraniał... Argumentacja i logika tego gościa wola o pomstę do Nieba.

    Odpowiedz
  • Teo(2018-10-24 07:18) Zgłoś naruszenie 3319

    Kretyn

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Brawo PIS(2018-10-23 23:12) Zgłoś naruszenie 1139

    Brawo Panie Prezydencie!!!! Wasi wyborcy tego oczekują bo inaczej wybory będą klęską...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Oczy bolą...(2018-10-23 21:52) Zgłoś naruszenie 5121

    Według tej logiki, należy jak najszybciej rozwalić UJ, bo własnie tam zdobył tytuły naukowe niejaki dr Duda.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • remick(2018-10-23 20:33) Zgłoś naruszenie 2651

    Za wielu tu POodjechanych, zaprasowanych betonem main stream mediow i umyslowo ubogich lewacko teczowych liberalow ze swiatka Pippi Langstrumpf "Zrobię sobie światek tak, jak go chcialbym miec", billi-billi-bum.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • realista(2018-10-23 19:42) Zgłoś naruszenie 10037

    A ja sądzę że najlepiej "wymienić" prezydenta na bardziej szanującego konstytucje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Amacord(2018-10-23 18:47) Zgłoś naruszenie 1749

    .."..powinni przejść na coś, co w Polsce nazywane jest stanem spoczynku, a co w gruncie rzeczy jest emeryturą.." - czyli zdrajcy narodu, karierowicze bezwzględni służący sowieckim okupantom, dzisiaj powinni dostać nagrodę średnio po 17 tys zł miesiecznie do końca zycia? Brawo,surowa kara za zdradę narodu i sprzeniwierzenie sie podstawowym zasadom mający charakteryzować wybranców narodu którym powierzamy swoje zycie.. Brawo narodzie.brawo prezydencie. Mysle ze zaczadzenie umysłów doszło do apogeum.

    Odpowiedz
  • Kris(2018-10-23 18:40) Zgłoś naruszenie 7932

    Wierutnym kłamstwem jest twierdzenie, że na Andrzeja Dudę głosowała „większość Polaków”. Przy uwzględnieniu frekwencji wynoszącej 53,96% Duda uzyskał poparcie jedynie 28,3% uprawnionych wyborców. Ponad 70% Polaków nie głosowało na Andrzeja Dudę.

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • wyborca(2018-10-23 18:22) Zgłoś naruszenie 7516

    Panie Prezydencie prawdopodobnie będzie wniosek u ułaskawienie Pani Hanny Zdanowskiej.Co Pan wtedy zrobi? Pan ten problem rozwiązał by najszybciej.Tak mi się wydaje.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz