Ziobro o wyroku ETPCz w sprawie ekshumacji: Nie traktuję tego jako porażki obecnej prokuratury

20.09.2018, 13:30; Aktualizacja: 20.09.2018, 13:39
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Newspix
autor zdjęcia: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWS

Nie traktuję orzeczenia ETPCz ws. ekshumacji jako porażki prokuratury w okresie, kiedy jestem Prokuratorem Generalnym, ponieważ prokuratura robiła to co do niej należy - ocenił Zbigniew Ziobro. "Można to orzeczenie interpretować jako porażkę prokuratury za czasów PO" - dodał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Zenon(2018-09-20 13:51) Zgłoś naruszenie 241

    Te pisie syny przecież nigdy się nie przyznają do winy.Oni zawsze niewinni.

    Odpowiedz
  • illit(2018-09-20 14:56) Zgłoś naruszenie 131

    Każdą...........ale każdą najgorszą porażke przekujesz w sukces . Jak cały PIS. - jak bedą a was oddawali mocz - powiecie, że to lekki deszczyk mży.....

    Odpowiedz
  • qwert(2018-09-20 14:09) Zgłoś naruszenie 101

    haha a co borok ma powiedzieć ze naruszają gdzie tylko się da przepisy....czekac tylko aż martunia pojdzie po odszkodowanie

    Odpowiedz
  • dsc(2018-09-20 15:32) Zgłoś naruszenie 101

    oczywiście Panie Ziobro........ to SUKCES P|ROKURATURY...... niezwykły sukces...... pewnie CIEMNY LUD uwierzy w to a TVPiS nie wspomni o tym sukcesie.....

    Odpowiedz
  • tak trzymaj unio(2018-09-21 08:38) Zgłoś naruszenie 10

    a to szambo swoje ze wszystko w porzadku nie jest w porzadku skoro przegraliscie i tak zacznie sie coraz czesciej bedziecie przegrywac bo nie jestescie tymi za ktorych sie podajecie

    Odpowiedz
  • Done(2018-09-22 16:31) Zgłoś naruszenie 00

    Ekshumacje były potrzebne, by znaleźć dowód na wybuch. Ekscytacja obcymi szczątkami ludzkimi w trumnach ma przykryć fiasko założonej wcześniej maciarewiczowej tezy. Brak szacunku dla ludzi ogólnie . - a dla mających inne zdanie szczególnie to znak firmowy PiS. Wyrok ETPCz to kolejny kopniak Europy dla rządzącej ekipy.

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2018-09-22 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Pan , panie Ziobro zachowuje się , jak za PRL-u , gdy rządziła PZPR , to tam był taki system że wszystko się zwalało na innych , że to nie ja tylko tamten , to jest żenada , że wy jako zjednoczona prawica ,posługujecie się takimi przypadkami jak właśnie z czasów PRL -u , lub jak starzy bolszewicy i Stalinowcy , może waszym doradcą jest ten stary prokurator stanu wojennego Piotrowicz ,a w szczególności pańskim ,panie Ziobro , bo jest pan nie doświadczonym prawnikiem i nie masz ,pan zielonego pojęcia o prawie i demokracji w tym o wolności . Pan był i jest jak za równo J.Kaczyński za PRL-U byliście dziećmi resortowymi i was nic prawo ,a tym bardziej milicja nie dotyczyła , byliście ponad prawem jak w tej chwili ,w czerech literach macie szarego obywatela , policja zachowuje się jak ZOMO ,NIE ,jak policja na zachodzie ,gdzie miałem mieć przyjemność mieć do czynienia z policją na zachodzie ,a wy jako pseudo demokraci ,cała zjednoczona prawica w postaci Ziobro , Gowin i J.Kaczyński ,za wszelką cenę chcecie powrotu do czasów minionych ,a najlepiej do ONR -u , Młodzieży Wszech Polskiej , Kukiz -15 , i czasów sanacji , podoba wam się nacjonalizm , faszyzm i cały ten przebrzydły bajzel .!Precz z faszyzmem i nacjonalizmem z Polski .!

    Odpowiedz