Rośnie liczba niebieskich kart

autor: Michalina Topolewska09.08.2018, 07:30; Aktualizacja: 09.08.2018, 09:42
Statystyki resortu rodziny pokazują, że najwięcej druków NK wypełnili w 2017 r. policjanci i pracownicy socjalni

Statystyki resortu rodziny pokazują, że najwięcej druków NK wypełnili w 2017 r. policjanci i pracownicy socjalniźródło: ShutterStock

Policjanci i pracownicy socjalni wypełnili w ubiegłym roku najwięcej formularzy dotyczących przemocy w rodzinie. Na szarym końcu są przedstawiciele służby zdrowia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • adwokat(2019-05-03 20:35) Zgłoś naruszenie 10

  Cytuję: Zdaniem ekspertów to głównie efekt tego, że ujawnianych jest więcej przypadków, które dotychczas były ukrywane w czterech ścianach. ,,,,,,,,a teraz ja . W interesie kobiet rozwodzących sie jest pilne załozenie NK.partnerowi . Przemilcza sie ze kobiety masowo ulegają modzie na romanse na boku co doprowadza do rozpadów małzeństw , ale aby nie być winna tego , stosują manipulacje i celowo złośliwie zgłaszaja żądanie załozenia NK , aby zabezpieczyć swe interesy przy rozwodzie..Działanie łatwo to jest sprawdzic gdy NK jest zakładana po wniosku o rozwód, a wczesniej nigdzie nie zgłaszano przemocy ,bo rodzina była ....idealna.

  Odpowiedz
 • Arletta Bolesta(2018-08-10 02:27) Zgłoś naruszenie 220

  Nierzadko jest to dowód również w kościelnym procesie o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

  Odpowiedz
 • tytus(2018-08-09 20:57) Zgłoś naruszenie 20

  Najgorsze w tym wszystkim to jest to że żadne instytucje nie działają konsekwentnie pomagając ofiarom przemocy to jest matkom z dziećmi które mimo agresji partnerów muszą udowadniać rzeczy oczywiste tracąc czas i nerwy . Nie ma współpracy z prokuraturą by tępić zło w zarodku . Dopiero tragiczne zdarzenia uzmysławiają że jest to ciągle niewystarczająca pomoc ale jest to niestety już po fakcie którego nie da się odwrócić.

  Odpowiedz
 • xxx(2018-08-09 17:09) Zgłoś naruszenie 21

  Przemoc jest typowa dla rodzin prawicowych. Rodziny politykow PiS to przykład złego traktowania kobiet. Na lewicy podobne sytuacje nie miały miejsca, wprost przeciwnie kobieta cieszyła się zawsze szacunkiem.

  Odpowiedz
 • fabian(2018-08-09 08:05) Zgłoś naruszenie 52

  Dziwne to zjawisko, przecież w kraju tak się dobrze dzieje.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane