MR i UZP: Będzie nowe Prawo zamówień publicznych

17.08.2017, 06:00; Aktualizacja: 17.08.2017, 07:27
W Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju nowe Prawo zamówień publicznych jest elementem szerszej koncepcji, zgodnie z którą państwo jest nie tylko inwestorem, ale też "inwestorem inteligentnym" - podkreślił wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

W Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju nowe Prawo zamówień publicznych jest elementem szerszej koncepcji, zgodnie z którą państwo jest nie tylko inwestorem, ale też "inwestorem inteligentnym" - podkreślił wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.źródło: ShutterStock

MR i UZP pracują nad nowym Prawem zamówień publicznych. Harmonogram prac przewiduje, że pod koniec 2017 r. powstanie koncepcja nowych zamówień publicznych, która zostanie poddana szerokim konsultacjom społecznym. Projekt ustawy powinien być gotowy w pierwszym półroczu 2018 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Pokazuję i objaśniam.(2017-08-17 08:39) Zgłoś naruszenie 10

    Głównym celem ustawy będzie stworzenie nowego organu odwoławczego od decyzji orzekających w sprawach zamówie publicznych i obsadzenie go mózgami Polski powiatowo-partyjnej. Teraz jest Urząd Zamówień Publicznych więc go przerobią, na swój krój, albo w ogóle zlikwidują i powołają nowy urząd do załatwiania tego typu spraw.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane