Prokuraturą w kongres sędziów: Politycy chca wiedzieć, czy SN, KRS i NSA popełniły przestępstwo

autor: Małgorzata Kryszkiewicz14.08.2017, 07:54; Aktualizacja: 14.08.2017, 08:08
prawo, Temida, sąd, wyrok, orzeczenie, sądownictwo

O tym, że posłowie mają zastrzeżenia co do przeznaczenia przez NSA, SN i KRS środków na organizację wrześniowego kongresu, DGP sygnalizował już w czerwcu.źródło: ShutterStock

Politycy chcą, aby śledczy sprawdzili, czy Sąd Najwyższy, Krajowa Rada Sądownictwa oraz Naczelny Sąd Administracyjny popełniły przestępstwo.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • obs1248(2017-08-14 09:08) Zgłoś naruszenie 1831

    Jako obywatel domagam się ujawnienia kosztów tej towarzyskiej imprezy. Zupełnie niezrozumiałym jest sposób finansowania. Brzydko to pachnie.

    Odpowiedz
  • Nie tak, to inaczej ... ale TKM !!!(2017-08-14 10:20) Zgłoś naruszenie 1615

    Jak ZERO ma jeszcze O paragrafów na SN. KRS j NSA , ... to trzeba wypróbowaną przez PIS-Bolszewików metodą BEZPRAWIA PIS ... "NA CHAMA" ... i "PO ZASTODOLU".

    Odpowiedz
  • Olo(2017-08-14 11:37) Zgłoś naruszenie 1911

    Podróże Misiewicza kosztowały 60 000 zł. Każda bardzo potrzebna.

    Odpowiedz
  • logik(2017-08-14 12:00) Zgłoś naruszenie 1514

    ... a SN, KRS i NSA popełniały przestępstwa ??? .... a może to święte krowy na tłustym utrzymaniu obywateli ???

    Odpowiedz
  • a tu rzeczywistośc skrzeczy(2017-08-14 19:13) Zgłoś naruszenie 32

    W RP sfera urzędnicza zagryza się miedzy sobą. Poczynając od urzędników samorządowych, rządowych /egzekutywa/,sejm i senat /legislatywa/ a teraz zabierają się z urzędników wymiaru sprawiedliwości - ci też są na utrzymaniu społeczeństwa. Po prostu ta kasta, żyjących za nasze pieniądze, jest przepłacana, sami sobie wyznaczyli zbyt duże wynagrodzenia i szajba im odbija. A koło nich stoi czujna czarna mafia i pomału dolewa oliwy do ognia. Wielu z nich pisze na forach internetowych. Oto wolna Polska.

    Odpowiedz
  • Bezprawnik(2017-08-15 08:49) Zgłoś naruszenie 32

    Żałosne bzdury ! Ile publicznych pieniędzy idzie na takie dochodzenia ? Że politycy nie mogą wytrzymać tygodnia bez podawania kogoś do prokuratury

    Odpowiedz