statystyki

Na polecenie ministra Ziobry ujawniono majątki prokuratorów. Część już chce ich utajnienia

12.09.2016, 08:13; Aktualizacja: 12.09.2016, 12:41
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobroźródło: PAP

Tysiące dotąd niejawnych oświadczeń majątkowych prokuratorów wszystkich szczebli opublikowano w internecie. Prokurator generalny - Zbigniew Ziobro postanowił, że majątek całej armii prokuratorów musi być znany każdemu.

Reklama


Reklama


 Na stronie internetowej należącej do Prokuratury Krajowej przedstawiono dane prokuratorów dotyczące ich majątków, które każdy obywatel może sprawdzić.

Oświadczenia tak, jak w przypadku parlamentarzystów obejmują: posiadane nieruchomości, gotówkę, przedmioty o wartości większej niż 10 tys. zł, a także zadłużenie.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez rmf24.pl, już teraz jednak najważniejsi prokuratorzy z kraju złożyli wnioski o utajnienie tych oświadczeń.

Czytaj więcej: RMF FM

Reklama


Źródło:RMF FM

Polecane

Reklama

  • emade(2016-09-12 08:30) Odpowiedz 2113

    Ziobro coraz bardziej mi sie podobasz. Tak trzymaj!!

  • windykator(2016-09-12 11:02) Odpowiedz 93

    do @ emade(dzisiaj 08:30)----Lustracja z uwzględnieniem Zbioru Zastrzeżonego IPN. Ujawnić aneks WSI. Opcja ZERO!

  • Kto boi sie prawdy, bandyci w TOGACH ???!!! Hanba!(2016-09-12 10:22) Odpowiedz 83

    Kiedy rozliczy sie "MAFIE" w gornictwie ? ? ? Chcieli likwidować górnictwo, a tu proszę! Ceny węgla nagle wystrzeliły do góry, pojawiła się perspektywa wielkich zysków, a akcje JSW podrożały o 400%! wpis z dnia 12/09/2016 W ciągu ostatnich 4 miesięcy ceny węgla na światowych giełdach podrożały o 1/3. Zauważalny wzrost cen tego surowca spowodował, że ceny akcji największych polskich spółek wydobywczych wystrzeliły mocno do góry. Jeszcze w styczniu za 1 walor Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) na giełdzie w Warszawie trzeba było płacić ok. 9,00 zł. Teraz kosztuje on 47,00 zł, co oznacza wzrost o ponad 400%! Ciekawe jak się dzisiaj mają wszyscy ci "eksperci", co chcieli likwidować cały sektor górniczy w Polsce?

  • alex(2016-09-12 09:25) Odpowiedz 716

    Kiedy Ziobro zacznie respektować zapisy konstytucji, że prokurator nie może być jednocześnie posłem?

  • Konrad(2016-09-12 16:48) Odpowiedz 64

    Panie Ziobro trzymamy za Ciebie kciuki, bo z mafią w togach jest niebezpieczna walka.

  • dd(2016-09-12 23:13) Odpowiedz 50

    a co tam z oswiadczeniem majątkowym szyszki ? stodoła się znalazła ? chcemy oświadczenied sedziów prokuratoró wpublicznie to ok..a co z tym szyszko? panie zbyszku co z tą stodołanie wpisaną?

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • Itd(2016-09-12 08:46) Odpowiedz 411

    A panowie szybko utajniają. To jest wyjście. A szaraczek będzie karany.

  • Było i znikło :-)(2016-09-12 19:30) Odpowiedz 11

    albo przeciążenie, albo celowa awaria - strona KRP nie działa....