« Powrót do artykułu

Sędzia Marcin Świerk: Mądre reformy, a nie terapia szokowa

Wymiar sprawiedliwości wymaga zmian. Nie muszą być rewolucyjne, jednak do ich sensownego przeprowadzenia potrzebne jest współdziałanie wszystkich, dla których sprawna władza sądownicza jest istotą państwa - uważa Marcin Świerk, sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, przewodniczący Wydziału II Karnego.

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • adam(2016-05-28 18:59) Zgłoś naruszenie 95

  Sądownictwo wymaga natychmiastowej i dogłębnej zmiany,terapi wstrzząsowej. Wszystkich sędziów z przeszłościa w PZPR,SB,WSI - aut i nie stan spoczynku,a emerytura ubecka-800 zł. Niech nikt nie mówi o prawach nabytych bo wiek emerytalny,złodziejstwo z OFE to przykłady zgnilizny sędziów

  Odpowiedz
 • adam(2016-05-28 19:00) Zgłoś naruszenie 46

  Sądownictwo wymaga natychmiastowej i dogłębnej zmiany,terapi wstrzząsowej. Wszystkich sędziów z przeszłościa w PZPR,SB,WSI - aut i nie stan spoczynku,a emerytura ubecka-800 zł. Niech nikt nie mówi o prawach nabytych bo wiek emerytalny,złodziejstwo z OFE to przykłady zgnilizny sędziów.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2016-05-29 09:05) Zgłoś naruszenie 05

  Gadki o reformach nie łykamy . "Reformatorzy" - do ancla - i tam niech się "reformują" , przy produkcji kostki chodnikowej .

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!