« Powrót do artykułu

Bez stanowiska SN w sprawie notariuszy współpracujących z firmami pożyczkowymi

Wrocławska notariusz Dominika G., w której kancelarii podpisywane były etycznie wątpliwe umowy przenoszące własność nieruchomości na zabezpieczenie wierzytelności, najprawdopodobniej uniknie odpowiedzialności dyscyplinarnej. Powód? Wkrótce dojdzie do przedawnienia deliktu.

Prawo

żródło: ShutterStock

Obrońca notariuszki wskazywał przed SN, że sądy dyscyplinarne nie udowodniły, iż w sprawie doszło do oczywistej obrazy prawa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • k(2015-12-22 10:16) Zgłoś naruszenie 00

  może dziwić że nie określono wartości nieruchomosci, w innych umowach i profesjach określono wszystko a zapłaty brak, efekt wszyscy zubożeli, w głownyhc wiadomosćiach podają ze średnio ponad 3 tysiace polska rodzina na swięta wyda, pan x robi sobie rekalmę i z uśmeichem klamie szydząc sobie zubozejacych, co tam często normą, gdyż po czym pokazują inną osobę, która mówi że znaczny procent żyje w ubóstwie, co jest prawda raczej a nie to pierwsze, zakłamane statystyki i ich „statyści’ maja się dobrze w przeciwiweństwie do ubzęjacych !

  Odpowiedz
 • Ola(2015-12-22 16:45) Zgłoś naruszenie 00

  Jakis kit z tym przedawnieniem.Sprawa w sadzie zawiesza terminy a odwieszone biegna na nowo.

  Odpowiedz
 • Ola(2015-12-22 16:46) Zgłoś naruszenie 00

  ....Jakis kit z tym przedawnieniem.Sprawa w sadzie zawiesza terminy a odwieszone biegna na nowo.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!