« Powrót do artykułu

RPO do premiera: Działania Poczty Polskiej mogą zagrażać ochronie danych obywateli

Rzecznik Praw Obywatelskich pyta premiera, na jakiej podstawie Poczta Polska prosi samorządy o udostępnienie spisu wyborców; chce też precyzyjnego wskazania zadań i obowiązków spółki związanych z organizacją wyborów. W piątek Adam Bodnar skierował do Mateusza Morawieckiego pismo w tej sprawie.

 • Adam Bodnar
statystyki

Komentarze (3)

 • o(2020-04-25 09:09) Zgłoś naruszenie 82

  i co jeszcze RPO wymyśli,jemu chyba zagraża głupota

  Odpowiedz
 • Obywatel.(2020-04-27 12:34) Zgłoś naruszenie 10

  Kto w Polsce ,chroni nasze dane osobowe , czy to nie jest przypadkiem ,GIODO LUB UDO , bo jak trzeba było ujawnić dane osobowe KRS-u ,to prezes GIODO I UDO , nie pozwolił ,a jak teraz moje dane udostępnia się obcym ludziom to GIODO i UDO I RODO , nic na ten temat , nie mówią ,czy ten prezes GIODO i UDO , czuje się normalnie , bo czegoś nie rozumiem , jak do KRS-u , to danych osobowych nie można opublikować , jak moje i nasze dane Poczcie polskiej i innym osobom to można , to kto tu jest głupi w tym państwie polskim i w tych urzędach GIODO , UDO , RODO ?!

  Odpowiedz
 • StAAbrA (2020-04-25 11:57) Zgłoś naruszenie 01

  Zapewniam gostka (chodzi o tzw. RPO) , że w POlsce żadnej ochrony danych osobowych obywateli - NIE MA . Natomiast pełną ochronę posiada fraucymer państwowy , nie mówiąc o jego dobrodziejach bankiersko-korporacyjnych , z agenturami do spółki ... Tak z grubsza .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!