« Powrót do artykułu

Słowik: E-Wiejska, czyli politycy znów naruszą konstytucję [OPINIA]

W piątek posłowie w głosowaniu zdalnym zmienią Regulamin Sejmu, by umożliwić posłom głosowanie zdalne. A jako że zmiana wejdzie z mocą wsteczną, to zdaniem marszałek Sejmu Elżbiety Witek oznaczać to będzie, że posłowie mogą już w piątek zagłosować zdalnie. Nie zrozumieli państwo? Niestety, jaśniej się nie da. Tak wymyślili politycy.

Patryk Słowik, fot. Wojciech Górski

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jakkolwiek bowiem naprawdę rozumiem, że mamy do czynienia z sytuacją wyjątkową i dramatyczną, to jeśli zaczniemy w takich przypadkach lekceważyć obowiązujące prawo – popadniemy w anarchię.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • ABC(2020-03-25 10:17) Zgłoś naruszenie 40

    Skoro zwyczajny poseł uważa, że nie ma przeszkód, żeby wybory prezydenckie się odbyły, to chyba też nie powinien widzieć problemu w tym, by posłowie spotkali się na posiedzeniu w sejmie... Czekamy na pański głos, panie pośle (ograniczenia w ilości osób, które mogą się spotkać, zawiesicie z mocą wsteczną).

    Odpowiedz
  • mk(2020-03-25 18:52) Zgłoś naruszenie 20

    Konstytucja jest łamana nagminnie. Ale wmawia się ludziom, że nie można czytaj jej literalnie tylko czarodzieje z TK potrafią czytać to czego nie widać, między linijkami.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!