« Powrót do artykułu

Afera Piebiaka: Autorów i uczestników trzeba rozliczyć [OPINIA]

Trzeba rozliczyć autorów i uczestników afery Piebiaka. A potem na zawsze uniezależnić administrację sądową od rządu, by nie podlegała politycznym zawieruchom, by zajmowała się wymiarem sprawiedliwości, a nie polityką

Łukasz Piebiak

autor: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Łukasz Bojarski: Jeśli chodzi o rekordy, to naprawdę czas żniw. Nie było dotąd w Polsce grupy, w której skład wchodziliby sędziowie, politycy i pracownicy mediów współpracujący ze sobą w atakowaniu innych sędziów, skądinąd broniących niezależności sądów. Grupy, która planowała strategie i akcje, w tym decydowała o rozpowszechnianiu plotek o sędziach, która – jak to sami ujmują – miała „wykończyć” kolegów. Na zdjęciu: Łukasz Piebiak.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (12)

 • Smutas(2019-09-03 12:23) Zgłoś naruszenie 172

  najprawdziwsza prawda...

  Odpowiedz
 • przerwa śniadaniowa(2019-09-03 14:26) Zgłoś naruszenie 92

  W mediach prawicowych podkreśla się to jak imigranci wzbogacają kulturowo zgniły zachód. Tutaj mamy do czynienia z podobnym zjawiskiem. Wyzbyci moralności prawnicy dobrej zmiany, zgarbieni i o krzywym kręgosłupie, nie wyznający powszechnych norm społecznych i działający wbrew prawu i dobra państwowego przybysze nie odnajduje się w społeczeństwie i krzywdzi go wykrzykując frazesy, że to wszyscy dookoła go dyskryminują, piętnują i nie pozwalają żyć w zgodzie z wyznawanymi przez niego wartościami "teraz k...wa my!"

  Odpowiedz
 • Czarne jest czarne(2019-09-03 15:16) Zgłoś naruszenie 72

  Już widać prawicowy hejcik, kłamstwo i chamstwo będzie rozgrzeszone?

  Odpowiedz
 • xyz(2019-09-03 12:56) Zgłoś naruszenie 520

  Pełną wiedzę w tej sprawie posiada katowicka prokuratura, która zabezpieczyła sprzęt hejterki oraz stalkerki. To co tworzą w tej sprawie onety gw czy tveny nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Komedia do kwadratu. W tej sprawie jest wniosek o ściganie , są zebrane dowody i kobiecie tej zostaną przedstawione zarzuty. Zasadnym jest pytanie dlaczego te mainstrimowe media nie pisały o tym, ze kobiecie tej zabezpieczono nośniki. O tym było cicho.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • s(2019-09-03 16:39) Zgłoś naruszenie 516

  Niepotrzebne podgrzewanie atmosfery. Poczekajmy na wyrok sadowy, bo wiele wskazuje na pomawianie sędziów oddelegowanych do MS w ramach walki politycznej przed wyborami. Trzeba też zbadać wątki tego rzekomego hejtu- jeśli to prawda co pani Emilia pisała to nie hejt. I może być nieciekawie dla sędziów z Iustitii.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Lem(2019-09-03 18:10) Zgłoś naruszenie 212

  "na zawsze uniezależnić administrację sądową od rządu, by nie podlegała politycznym zawieruchom, by zajmowała się wymiarem sprawiedliwości, a nie polityką" - to w wymiarze sprawiedliwości będą musieli zatrudnić same androidy bez poglądów politycznych, ambicji, pychy, rządzy władzy czy odwetu oraz powiązań z prlem - w przeciwnym razie demokracja, związana z kontrolą przez suwerena wszystkich trzech władz, będzie ułomna tak jak do 2015r. była !

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kola(2019-09-03 14:23) Zgłoś naruszenie 219

  Plebiak, redachtorze. Rozliczać to sie bedzie takich ciągodrutów Sorosa jak ty pedale czerwony.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!