« Powrót do artykułu

Krajowa Rada Sądownictwa poruszyła sprawę Ireny Kamińskiej. Zajmą się sędzią pragnącą zemsty

Na rozpoczętym wczoraj czterodniowym posiedzeniu Krajowej Rady Sądownictwa poruszono sprawę Ireny Kamińskiej, sędzi Naczelnego Sądu Administracyjnego. Chodziło o jej budzące kontrowersje wypowiedzi, jakie padły w zeszłym tygodniu podczas konferencji zorganizowanej przez Fundację Batorego.

Krajowa Rada Sądownictwa

autor: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWSżródło: Newspix

Krajowa Rada Sądownictwa

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • kuromiszcz(2019-01-23 10:41) Zgłoś naruszenie 117

  wniosek do Trybunału Stanu i odebrać JMMUNITET, a potem "damy Radę" Jak nakazał w takich sytuacjach marszałek Piłsudski zatrudnię takie ludzie do prowadzenia kur -tam gdzie mają robić co i ja za potrzebą albo gdzie król łaził piechotą

  Odpowiedz
 • Zyta(2019-01-23 21:54) Zgłoś naruszenie 73

  To jest dopiero mowa nienawiści. Odebrać emeryturę, pozbawić przywilejów i kobieta odzyska zdrowy rozum o ile to jeszcze jest możliwe.

  Odpowiedz
 • ? (2019-03-13 15:22) Zgłoś naruszenie 01

  "Zajmą się sędzią pragnącą zemsty" Do tej wypowiedzi sędzi Kamińskiej można dotrzeć i sprawdzić, na czym polegała i czemu służyła użyta figura retoryczna. Czy więc nie jest Wam tak zwyczajnie - po ludzku - wstyd powielać to kłamstwo?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!