« Powrót do artykułu

Darmowy prawnik prawie dla wszystkich

Z bezpłatnej porady prawnej będzie mógł skorzystać każdy, kto uzna, że nie stać go na pokrycie kosztów wynajęcia kancelarii. Jedynym warunkiem będzie złożenie odpowiedniego oświadczenia – to najważniejsze zmiany w systemie nieodpłatnej pomocy prawnej przyjętej w piątek przez Sejm.
sąd sędzia prawo wyrok

żródło: ShutterStock

Nieodpłatnie będzie można uzyskać już nie tylko pomoc prawnika, lecz także mediatora oraz specjalnego doradcy zajmującego się poradnictwem obywatelskim.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • hello(2018-06-18 14:47) Zgłoś naruszenie 430

  A ja chciałbym mechanika samochodowego i fryzjera za darmo. Czy Państwo ma jakieś plany wprowadzenia darmowej obsługi samochodowej i fryzjerów?

  Odpowiedz
 • Radca prawny - Gdańsk.(2018-06-18 20:19) Zgłoś naruszenie 260

  Dokładnie. Proszę też o darmowego malarza pokojowego, darmowe usługi sprzątania mieszkania, darmowe jedzenie. Mogę złożyć oświadczenie - nie ma problemu. Ewentualnie proszę o dopłatę w kwocie iluś tam złotych miesięcznie z tytułu rekompensaty za brak klientów spowodowany tą ustawą. Radca prawny - Gdańsk.

  Odpowiedz
 • Opona(2018-06-18 23:21) Zgłoś naruszenie 190

  Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, więc proszę o darmową wulkanizację na oświadczenie!

  Odpowiedz
 • s(2018-06-19 07:13) Zgłoś naruszenie 130

  Ja poszukuje darmowej pomocy w zakresie mechaniki samochodowej, wszak sprawne pojazdy mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo społeczne.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!