« Powrót do artykułu

Poprawianie lex Trynkiewicz. Trzej specjaliści sprawdzą, czy pobyt w Gostyninie jest niezbędny

Nie jeden lekarz, ale trzech niezależnych specjalistów zbada, czy przedłużenie pobytu szczególnie groźnego przestępcy w ośrodku w Gostyninie jest konieczne.

więzienie, areszt

żródło: ShutterStock

Ministerstwo planuje budowę drugiego pawilonu, bo wciąż napływają nowi pacjenci

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Pokrzywdzona(2018-05-30 10:11) Zgłoś naruszenie 53

    Osoby troszczące się o dobre samopoczucie bestii powinny przejąć na siebie odpowiedzialność karną za następstwa swoich działań związanych z zapewnieniem pełnej wolności bestiom. Należałoby zastanowić się nad przyjęciem takiego rozwiązania ażeby bestie pożytecznie spędzały czas pracując pod nadzorem wyspecjalizowanych opiekunów - terapeutów, zdolnych do oceny pojawiającego się zagrożenia ze strony bestii. Nie wiem dlaczego nie rozważa się trudnej sytuacji osób pokrzywdzonych przez bestie, które do końca swoich dni będą żyły w traumie.

    Odpowiedz
  • avenger I(2018-05-31 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    Takich zwyroli powinno się wyjmować spod prawa. Nie ma żadnego powodu, żeby społeczeństwo miało go chronić. Kara 20 lat więzenia za gwałt i morderstwo na dzieciach jest absurdalnie niesprawiedliwa. Kara za to powinna być jedna - kwalifikowana kara śmierci. Tak żeby zdychając zdążył jeszcz żałować tego co zrobił.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!