« Powrót do artykułu

Organy w Polsce działają "bez żadnego trybu". Gdy brakuje przepisów, PiS je szybko uchwali

Sprawy, które powinniśmy zapamiętać, które będą swego rodzaju kamieniami milowymi historii polskiego prawa, w codziennym galopie, mogą się nam zlewać w jedno.

Protest pod KRS

autor: Rafał Guzżródło: PAP

Policja likwiduje blokadę przed siedzibą Krajowej Rady Sądownictwa (27 kwietnia 2018 r.)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

  • Inspektor Pracy(2018-05-15 14:28) Zgłoś naruszenie 28

    Normalnie jestem przerazony . Pamiętam jak PO szybko uchwalał Ustawę POmostową okradajac w 2008r wstecznie bo z moca na 1998r. Robotników pracującychod 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i czasu pracy w szkodliwych oraz niebezpiecznych ,w soboty i swieta które za komuny były norma -bez dni zamiennie wolnych!.Tusk stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie..Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS dnia 22 X2015 r............Kopacz pseudlekarz powinna wiedzieć: „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą-.Tusk usprawiedliwiając się oznajmił w TV, że musi tych ludzi wstecznie ograbić gdyż nikt za Nich nie płacił za ten przywilej emerytalny (prawo do emerytury za prace niebezpieczne w wieku 60 lat ) wcześniej dodatkowych składek po czym rozpoczął jak „Ćpun wyprzedawać rodowe srebra” czyli budowane właśnie kiedyś przez Nich zakłady pracy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • konflikt interesów ? (2018-06-21 11:59) Zgłoś naruszenie 01

    Czy autorem artykułu jest aby członek byłej KRS, czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk ?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!