Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przewodnik po zmianach w prawie i wymiarze sprawiedliwości w 2016 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Rozprawy karne będą nagrywane 1 stycznia wejdzie w życie reforma postępowania karnego. Wdraża ona cyfrową rejestrację procesów karnych i wymóg wyposażenia sali sądowej w odpowiedni sprzęt. Nowe przepisy nie zlikwidują tradycyjnego protokołowania, będą forma jego uzupełnienia. Nagrywanie rozpraw ma zwiększyć dokładność sporządzanych protokołów >" href="http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/910180,nagrywanie-rozpraw-karnych-od-1-stycznia-2016.html"> Cyfrowa rejestracja procesów karnych >>
Rozprawy karne będą nagrywane 1 stycznia wejdzie w życie reforma postępowania karnego. Wdraża ona cyfrową rejestrację procesów karnych i wymóg wyposażenia sali sądowej w odpowiedni sprzęt. Nowe przepisy nie zlikwidują tradycyjnego protokołowania, będą forma jego uzupełnienia. Nagrywanie rozpraw ma zwiększyć dokładność sporządzanych protokołów >" href="http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/910180,nagrywanie-rozpraw-karnych-od-1-stycznia-2016.html"> Cyfrowa rejestracja procesów karnych >> / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Inspektor Pracy
  2015-12-18 16:10:41
  Powiedzcie sami jak bardzo trzeba być POmylonym aby na Krzywego Ryja wziąć w wieku 56 lat emeryturę dofinansowywaną za wchodzenie w dup. Tuskowi i oczekiwać aby inni pracowali od 15 r zycia do 67r zycia.
  5
 • Luciana
  2015-12-19 22:32:50
  Bardzo dobrze że będą cyfrowe zapisy. To powinno być rozszerzone na Policję i Prokuraturę.Zeznający na żądanie powinien od razu otrzymać dyskietkę oczywiście rozumiem że za od płatnością . To może uregulowało by niewłaściwe zapędy tych instytucji. Dzisiaj strach się bać zgłosić na Policję z jakąś skargą ponieważ interesy rodzinne mało miasteczkowe w swoim gronie . Ty jesteś intruzem.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej