Andrzej Duda do adwokatów: Proszę o zachowanie obiektywizmu

27.11.2016, 10:08; Aktualizacja: 27.11.2016, 10:13
Andrzej Duda podczas Krajowego Zjazdu Adwokatury

Andrzej Duda podczas Krajowego Zjazdu Adwokaturyźródło: PAP
autor zdjęcia: Stanisław Rozpędzik

Andrzej Duda wziął udział w XII Krajowym Zjeździe Adwokatury w Krakowie. Wśród zaproszonych gości był m.in. prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński, który został przywitany owacją na stojąco. W przemówieniu prezydent zwrócił się do środowiska adwokackiego z prośbą o zachowanie obiektywizmu w kwestiach politycznych. - Jeżeli jako środowisko wypowiadacie się państwo, czy będziecie się wypowiadali w przyszłości w sprawach czysto politycznych, czy ze styku prawa i polityki, proszę o jedno: prosiłbym o jak największe zachowanie obiektywizmu w sferze faktów - apelował Andrzej Duda.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:x-news
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (18)

  • Basior(2016-11-28 12:15) Zgłoś naruszenie 10

    Prowadzący był OBIEKTYWNY .........

    Odpowiedz
  • boro(2016-11-28 11:57) Zgłoś naruszenie 10

    A co można się spodziewać po wielokrotnym przestępcy konstytucyjnym ?Dla takich jak notariusz PiS DUDA to tylko ŚMIETNIK polityczny !

    Odpowiedz
  • ss(2016-11-28 08:36) Zgłoś naruszenie 20

    pzrebrał się diabeł duda w ornat i na msze ogonem dzwoni

    Odpowiedz
  • MaD(2016-11-28 07:42) Zgłoś naruszenie 100

    "...prosiłbym o jak największe zachowanie obiektywizmu..." Mowi koles bedacy marionetka starego podlego czlowieka z kotem, chcacego "zawladnac swiatem" ...

    Odpowiedz
  • PIS powinien wykazać się odrobiną kalkulacji.(2016-11-27 19:31) Zgłoś naruszenie 126

    Zamist się łasić do tego towarzystwa, które wysłałoby najchętniej PIS w kosmos, PIS powinien otworzyć rynek usług prawnych. Wtedy korporacje zamist polityką będą się zajmować konkurencją. PIS powinien sobie odkurzyć ustawę o doradcach prawnych, której dziwnym trafem nie zdążyli uchwalić, kiedy rządzili poprzednio. Łaszenie się i proszenie o łaskę korporacje, które i tak ich nienawidzą - to bezsens.

    Odpowiedz
  • jerry m(2016-11-27 19:00) Zgłoś naruszenie 126

    Mimika twarzy prezydenta podczas wypowiadania tych próśb zdradzała, że doswiadczenia z zachowaniem obiektywizmu ma pan prezydent i jego partia bardzo,bardzo niedoskonałe, łagodnie określając.

    Odpowiedz
  • wjw(2016-11-27 17:14) Zgłoś naruszenie 71

    I vice versa...

    Odpowiedz
  • Robert(2016-11-27 14:02) Zgłoś naruszenie 126

    czym jest obiektywizm wobec naruszeń prawa? Czy to ma oznaczać milczenie i zamknięcie oczu?

    Odpowiedz
  • scoti(2016-11-27 13:40) Zgłoś naruszenie 1410

    Niech zacznie od siebie, no nauki poszły w las

    Odpowiedz
  • windykator(2016-11-27 12:52) Zgłoś naruszenie 1322

    Mafia( patrz-bydło) w togach będzie broniła swego żeru do upadłego...

    Odpowiedz
  • Poborca(2016-11-27 12:48) Zgłoś naruszenie 1323

    Panie Prezydencie szkoda czasu na to lewackie towarzystwo. Trzeba szeroko otworzyć drzwi dla młodych prawników, a stara kasta niech się kisi jak redakcja GW. W każdej dzielnicy potrzebni są prawnicy!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • APropo defakto(2016-11-27 10:26) Zgłoś naruszenie 915

    Co on mówi ? bo zgubiłem sie przy 1wszej sekundzie. ...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz