6 wskazówek, jak wygrać sprawę sądową

01.10.2016, 10:30
6 wskazówek, jak wygrać sprawę sądową

6 wskazówek, jak wygrać sprawę sądowąźródło: ShutterStock

Każdego dnia w mediach można usłyszeć o najróżniejszych rozprawach sądowych. Należy jednak pamiętać, że różne sytuacje losowe mogą spowodować, że i my będziemy musieli stanąć przed wymiarem sprawiedliwości. Czy można się do tego przygotować? Oto kilka praktycznych porad, które pozwolą zwiększyć szanse na zwycięstwo w sądzie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (38)

 • sokrates(2016-10-01 15:50) Zgłoś naruszenie 625

  Ale się rozbawiłem. Te wasze wskazówki to jak oglądać Annę Marię Wesołowską i uwierzyć, że tak w polskich sądach przebiegają rozprawy. Piszący artykuł nigdy chyba nie był w sądzie polskim. Ja od siebie dodam, że jedno co najważniejsze żeby sprawę wygrać - to obiektywny, sprawiedliwy sędzia i wszystko. Jak sprawa ma iść wyznaczonym torem to i dowody, świadkowie a nawet najlepsza znajomość prawa na niewiele się zda. Zaznaczam, że sąd dla mnie i sala sądowa to nie pierwszyzna. Wiem co mówię i piszę. A redakcja niech napisze, że są to rady teoretyczne czyli jak powinno być a nie jak jest.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • emeryt(2016-10-01 15:02) Zgłoś naruszenie 223

  Najbardziej niesprawiedliwe są Sądy Pracy. Sprawa dotyczy nazwy stanowiska pracy, ci sami świadkowie zeznawali swoim kolegom z pracy, nota bene już na emeryturze z takiego samego stanowiska pracy. Ten sam zakład, te same obowiązki. I co? Kilka spraw i każdy inny wyrok, różny staż pracy zaliczony. To nie jest kasta? Sędziowie rozmawiają i nie wymieniają uwag? Czy obywatele mają poczucie sprawiedliwości w swoim kraju? To jest skandal i temat dla ministra Ziobry.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • b.obama(2016-10-01 14:14) Zgłoś naruszenie 546

  " W Polsce sąd jest bezstronnym arbitrem" - a to dobre! Nieomal nabraliście mnie, że to artykuł naukowy

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane