Wraca falandyzacja prawa. Teraz PiS przy TK

autor: Małgorzata Kryszkiewicz22.12.2015, 07:35; Aktualizacja: 22.12.2015, 08:40
Posiedzenie komisji ustawodawczej

Środowiska przeciwne zmianom w prawie dotyczącym Trybunału Konstytucyjnego domagają się czasu na konsultacje społeczne i zorganizowania wysłuchania publicznegoźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

To koniec sędziowskiej niezawisłości – grzmi opozycja i część prawników. Aż 19 poprawek zgłosili posłowie PiS do projektu ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Posłowie opozycji, którzy w ramach komisji ustawodawczej brali udział w pracach nad projektem, byli tym zaskoczeni.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • kaja(2015-12-23 08:58) Zgłoś naruszenie 02

    Niech PiS robi swoje, a już po roku zobaczymy jak to im wychodzi, jeśli będzie dobrze to ok, jeśli źle to wtedy niech ludzie wyjdą na ulicę. Nie jestem zwolennikiem PiS, ale jeśli będą rządzić dobrze, jeśli PKB będzie coraz wyższy, jeśli pracownicy będą godnie wynagradzani, jeśli będzie dobra współpraca z innymi krajami, jeśli będzie sprawiedliwość społeczna, jeśli nie będą okradać jednych by dać drugim jak robił to rząd PO to sama na nich zagłosuje w następnych wyborach. W przeciwnym razie trzeba będzie rozwalić ten rząd i dopuścić do władzy ludzi znających się na rzeczy a taka dzisiaj jest moim zdaniem .Nowoczesna. Życzę obecnej władzy aby im się udało, choć dzisiaj czarno to widzę.

    Odpowiedz
  • Ted(2015-12-22 15:09) Zgłoś naruszenie 125

    TRWA MARSZ PIS DO DYKTATURY !

    Odpowiedz
  • adam(2015-12-22 13:43) Zgłoś naruszenie 912

    .Naród domaga sie zmian i dlatego wybrał PIS i Prawicę.Wasze miejsce jest na śmietniku,a duzej części z was w kryminale.Mamy was dosć,mamy dość dziwadeł sondaży,telewizji wrogiej Polakom,sądownictwa kóremu nie po drodze ze sprawiedliwościa i ciagłych ataków na Polskę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • w Indiach są święte krowy (2015-12-22 11:47) Zgłoś naruszenie 216

    a od kiedy to w Polsce istnieje demokracja? Przecież każda KASTA ma "swój niezawisły sąd" . społeczeństwo powinno przejrzeć wreszcie na oczy a nie manifestować. Gdyby 25 lat wstecz zdyscyplinowano medyków ...dzisiaj nie mielibyśmy problemu z białą koterią-- podobna sytuacja jest z "palestrantami immunitetowymi" , "mesjaszami prawa"- nietykalnymi guru, dożywotnio namaszczanymi przez ...kolesiów...ludzie ocknijcie się musi być w wreszcie zmiana zacznijcie myśleć.

    Odpowiedz
  • Pi Sland(2015-12-22 10:52) Zgłoś naruszenie 134

    nie mamy pana płaszcza! I co pan nam zrobi!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • piniusz(2015-12-22 09:00) Zgłoś naruszenie 816

    najlepiej żeby wszystko zostało tak jak jest,protesty by się skończyły,TK dalej krecią pracę wykonywał -znów złoty wiek dla Polski by nastał

    Odpowiedz