Prezes NIK nie odpowie karnie

autor: Ewa Ivanova25.09.2015, 07:21; Aktualizacja: 25.09.2015, 07:35
Krzysztof Kwiatkowski

Krzysztof Kwiatkowskiźródło: Newspix
autor zdjęcia: MATEUSZ TRZUSKOWSKICYFRASPORT

W obecnym stanie prawnym nie ma praktycznie szansy, aby prezes Najwyższej Izby Kontroli został pociągnięty do odpowiedzialności za przestępstwo– czy to przed sądem, czy przed Trybunałem Stanu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

 • sn(2015-09-25 09:10) Zgłoś naruszenie 00

  Widać jak prawo przyjazne dla świętych krów władzy utrzymywane przez tyle lat ,nikt tego nie poprawił , aby ludzie nie stali z boku prawa,ich nie dotyczy, robić mogą co chcą. Bezkarnie żreć za nasze ośmiorniczki (na karty RP -ktoś im to pozwolił ???) , kawiory,smirnowy , policzki wołowe -po ok.2000zł, przekręty, nepotyzm, kolesiostwo, suweniry przy budowach, pensje niebotyczne kolesiowe po 20-50-100-200 tys. ,premie miln. -kto tak rządzi ??? (info media) itp.Ci POparciPSLnadal tak chcą rządzić i dbać o swoje korytka. Widać jak się trzęsą przed utratą przydzielonych posadek, wszelkiej maści nieudaczniki , niech się sprawdzą na rynku pracy za 2tys , zobaczą jak się żyje ludowi !!! Wyborcy przyszedł czas rozliczeń tych poczynań !!!

  Odpowiedz
 • wjw(2015-09-25 09:34) Zgłoś naruszenie 00

  Z "takom siłom i godnościom osobistom" nie może...

  Odpowiedz
 • czytelnik(2015-09-25 09:54) Zgłoś naruszenie 00

  a koalicja czepia się Ziobry, niech pilnuje swoich, aby postepowali zgodnie z prawem, ale ci z PO uważają się że sa ponad prawem, myślałem do tej pory że Pan Krzysztof Kwiatkowski w tej opcji jest wyjątkiem

  Odpowiedz
 • sa(2015-09-25 11:24) Zgłoś naruszenie 00

  Ja też Pana tego uważałem dotąd za przyzwoitego młodego człowieka wśród watachy od szczawiu, nepotyzmu, kolesiostwa , żarcia ośmiorniczek , policzek wołowych za nasze karty RP (bezwstydnych gości) , mówienia że kraj ten to kamieni kupa- po 8 latach rządzenia. Tak ta opcja POpartychPSL się zdemoralizowała ,że nawet tego Pana zmanierowała. Przykre, ale prawdziwe.

  Odpowiedz
 • Niech żyje ABW(2015-09-25 12:03) Zgłoś naruszenie 00

  No proszę.
  Tyle lat tyrania w sejmie , tyle odwiedzin w różnego rodzaju programach telewizyjnych gadających głów, tylu znakomitości profesorsko-prawnych , tyle autorytetów moralnych , tylu wizjonerów , tyle wziętych pieniędzy - a to w postaci diet poselskich , a to za ekspertyzy , a tu ... kicha . A właściwie luka w niej .
  I teraz człowiek ze złotymi ustami i moralnymi zasadami , szczerze wypowiadający się na podsłuchu , z przerostem ambicji na awanse i apetytem na więcej , nie może oczyścić się z zarzutów , ani przed sejmem . ani przed sądem i chyba już ostatecznie przed ...wyborcami , dotychczas naiwnymi lub takich udających .

  Odpowiedz
 • teniinny(2015-09-25 15:22) Zgłoś naruszenie 00

  A tu ciągle o ośmiorniczkach... Uważam, że żyjemy w pięknym kraju, skoro największym problemem rodaków jest zawiść o menu ministrów. Z pewnością, kiedy Fotyga wróci na salony jadać będzie pierogi ruskie w barze mlecznym. Rozumiem, że zawistnym rodakom tak bardzo przeszkadza ta zazdrość, że postanowią zrobić z Polski pośmiewisko Europy jakim była w latach 2005-2007. Jest zbyt normalnie i ruch w interesie musi się dziać, bez względu na koszty dla kraju w którym się żyje. Odpowiedz sobie rodaku na pytanie, jak Tobie się żyje, nie jak się żyje ministrowi. Jeśli 81 proc twierdzi, że jest szczęśliwa to po jakiego grzyba zmieniać władzę? Czy ktoś tak na spokojnie się nad tym zastanawiał? Lepsze jest wrogiem dobrego. Pamiętaj Rodaku...

  Odpowiedz
 • EWA(2015-09-26 01:21) Zgłoś naruszenie 00

  ja piernicze osmiorniczki - ja chce zeby w Polsce rzadzili fachowcy i uczciwi ludzie - nie motloch ktory niedawno jeszcze stal za nozkami kurzymi w kolejkach i dzisiaj musi wydac panstwowe - nasze zeby pokazac, ze jest - tylko co on robi bo i sprawiedliwosci nie bylo jak oceniac?

  Odpowiedz
 • EWA(2015-09-26 01:21) Zgłoś naruszenie 00

  ja piernicze osmiorniczki - ja chce zeby w Polsce rzadzili fachowcy i uczciwi ludzie - nie motloch ktory niedawno jeszcze stal za nozkami kurzymi w kolejkach i dzisiaj musi wydac panstwowe - nasze zeby pokazac, ze jest - tylko co on robi bo i sprawiedliwosci nie bylo jak oceniac?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane