statystyki

Bobrowicz: Magiczna moc przeobrażania uchwał w nową rzeczywistość

autor: Maciej Bobrowicz26.06.2015, 09:07; Aktualizacja: 26.06.2015, 09:17
Maciej Bobrowicz

Maciej Bobrowiczźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Materialy prasowe

Jest taki kongres, który nie cieszy się nadzwyczajnym powodzeniem w mediach ogólnopolskich. Jest taki kongres, który jednoczy wszystkie środowiska prawnicze. Jest taki kongres, gdzie znikają wszystkie podziały, ważny staje się cel, a nie udowadnianie swoich racji.

Raz na dwa lata w stolicy Wielkopolski, Poznaniu, odbywa się Wielkopolski Kongres Prawników. Nie interesuje on dziennikarzy z mediów centralnych, a te lokalne, jeśli piszą o nim, to przekaz i tak ginie w powodzi wiadomości politycznych i sensacji kryminalnych.

Cóż w nim niecodziennego i ekscytującego, codziennie odbywa się przecież wiele podobnych wydarzeń? Trwają dzień, czasami kilka dni i świat o nich zapomina.

To jednak jest wyjątkowe! Nie tylko cenią je lokalni politycy, ale pojawiają się na nim ministrowie i premierzy. W odróżnieniu od innych kongresów ten wielkopolski ma magiczną moc przeobrażania uchwał w nową rzeczywistość.


Pozostało 78% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane