statystyki

Czy prokuratura w Zielonej Górze fałszowała statystyki?

autor: Ewa Ivanova15.01.2015, 07:33; Aktualizacja: 15.01.2015, 11:44
prawo, sąd

Ktoś miał dość tej skali nieprawidłowości, bezczelności i bezkarnościźródło: ShutterStock

W prokuraturze szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi. Po raz pierwszy wyszła na jaw sprawa fałszowania statystyk i chowania spraw do szuflady

Czy w prokuraturze fałszowano na wielką skalę wyniki statystyczne i przetrzymywano sprawy w szafach? Czy ktoś wychodził w ten sposób przed orkiestrę, chcąc zaspokoić oczekiwania „góry”, czy wręcz przeciwnie: wszystko odbywało się co najmniej z milczącym przyzwoleniem zwierzchników? Na te pytania będą musieli odpowiedzieć prokuratorzy ze Szczecina. To do nich ostatecznie trafiło postępowanie, które wielu wolałoby zamieść pod dywan. To pierwsza sprawa o takiej skali w prokuraturze. Jej niechlubnym bohaterem jest Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze.


Pozostało 92% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • podatnik(2015-01-16 07:48) Zgłoś naruszenie 00

  fałszowanie to przestępstwo -odpowiedzialni powinni być już w areszcie i zwolnieni z pracy a nie żyć na koszt podatników!!!

  Odpowiedz
 • natan(2015-01-16 11:21) Zgłoś naruszenie 00

  W Zielonej Górze wszystko jest zafałszowane z poparciem polityków PO i marszałka a szczególnie przy podziale środków unijnych na ten sfrustrowany pseudo region !!!. Niech w końcu prokuratura się zabierze za ten babski syndykat z Bożenną B. i marszałkiem na czele !!!. O wyrzuconych milionach w lądowisko Babimost nie wspomnę na którym nikt nie lata oprócz wron !!!. To skandal na całą Europę a może i w skali świata jak można tak bezkarnie w idiotyczny sposób tracić bezmyślnie miliony zł !!!. Zrobić niezależny audyt i do paki te towarzystwo wzajemnej adoracji w Zielonej Górze !!!

  Odpowiedz
 • Wszędzie ...(2015-01-16 11:41) Zgłoś naruszenie 00

  ...tak robią !!!

  Odpowiedz
 • Tadeusz 57(2015-04-08 14:31) Zgłoś naruszenie 00

  To że dla podniesienia statystyki prokurator zrobi wszystko przekonałem się na swojej skórze.Otóż zgłosiłem wyłudzenie kredytu na moje konto i podałem kto jest sprawcą.I co zrobil prokurator?? bez przeprowadzenia właściwego śledztwa mnie ze świadka zrobił oskarżonym.natomiast przestępca został świadkiem.Przewód sądowy wykazał moją niewinność.A przestępca ??.rozochocony poszerzyl swoją działalność bo jest pewny swej bezkarności. I tak w imie idei,DAJCIE MI CZŁOWIEKA A JA DOPASUJE MU ARTYKÓŁ- prokuratura w Zielonej Górze podniosła swoją statystykę w wykrywalności.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane