Alerty24 to przykrywka pod kolejne wyłudzenia. Habiak uruchomił nowy serwis

autor: Maciej Suchorabski21.08.2014, 07:52; Aktualizacja: 22.08.2014, 10:41
alerty24

Strona serwisu Krzysztofa Habiaka Alerty24źródło: Inne

Na skrzynki mailowe przedsiębiorców trafiają ostatnio wiadomości o tytułach: „Leszek! Do jasnej cholery! Jestem naprawdę wkurzony!", "Krzysztof! Do jasnej cholery! Jest mi przykro!". A w treści maila link do serwisu alerty24, pod którym należy złożyć wyjaśnienia co do zawartej w treści wiadomości informacji.  Po zaakceptowaniu warunków polityki cookies, automatycznie dochodziło do zawarcia umowy o świadczenie usług. Wyrażona zgoda była bowiem rzekomą akceptacją warunków regulaminu, będącego integralną częścią umowy o świadczenie usług przez Krzysztofa Habiaka.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • wjw(2014-08-29 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Zawsze wiedziałem, że to jakiś cwany burak.
    Ale chyba już siedzi w areszcie na 3 miesiące.

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 20:44) Zgłoś naruszenie 20

    Podrzućcie mu batonik ze sklepu...

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 20:42) Zgłoś naruszenie 00

    To zdjęcie i profil było też na goldenline.pl ale wykasował, może jednak trochę się boi???
    Ktoś mu założył profil na fejsie,m tam też jest jego fejsa:
    https://www.facebook.com/pages/Krzysztof-Habiak-fanpage-przedsi%C4%99biorcy/1435851110034320?sk=info
    Jeszcze bezpłatny wzór zawiadomienia do prokuratury, należe wypełnić i wysłać;
    https://docs.google.com/file/d/0B-YZk65Ny2zRT1Z0bXA3NDYxcGs/edit?pli=1

    Odpowiedz
  • egzekutor(2014-08-21 20:42) Zgłoś naruszenie 10

    Jeżeli prokuratura nie daje rady aby osądzić i ukarać oszusta to trzeba wziąć sprawy w społeczne ręce i wymierzyć społeczną sprawiedliwość...

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Już gdzieś czytałem:,,Niezapomniane wspomnienia z Sieroszów 52". Ale nie warto! Za wypłatę na miejscu prokuratura szybko zamknie. A za wyłudzenie milinów nie!!! Co Prawda on wysyła do firm zasycając dane z CEIDG.
    Jest tylko kwestią czasu jak trafi na kogoś kto zakopuje, kogoś z półświatka...Ale to już jego zmartwienie

    Odpowiedz
  • Kowalski(2014-08-21 19:19) Zgłoś naruszenie 10

    Jeżeli ktoś by miał ochotę osobiście zapłacić za wspaniałe serwisy pana K.H. to zapraszam do jego rodzinnej miejscowości :

    Sieroszów – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim, w gminie Ząbkowice Śląskie.

    jest tam rodzinny sklep i gospodarstwo rolne naszego dobroczyńcy.

    http://zapisz.net/view.php?filename=267_habiak.jpg

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 18:54) Zgłoś naruszenie 20

    Sorry, taka mamy prokuraturę.
    Za dźganie nożem samochodu tuż obok głów pasażerów , w nagrodę wychodzi się na wolność.!!! A analiza tej sytuacji zapewne zajmie organom dwa lata!!!

    Odpowiedz
  • zez(2014-08-21 18:43) Zgłoś naruszenie 10

    Dlaczego ten oszust jeszcze jest na wolności!?

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 16:21) Zgłoś naruszenie 00

    Odp. Jarek i POlak
    zStrona na której jest regulamin jest tak skonstruowana, że on wie czy ty to przeglądasz i na której stronie aktualnie jesteś on to ma odnotowane u niego w systemie. następnie jeśli nieopacznie potwierdzisz regulamin, w tym momencie jego system automatycznie wysyła na twój mejl potwierdzenie zawarcia umowy i w skrócie fakturę. Te dwa dokumenty maja taki sam numer na który składają się liter LA następnie np.
    LA/2014-06-10/11:29:12/xx.xxx.xxx.xx co stanowi odpowiednio LA(nie wiem może Los Angeles) cyfry to: data/ godzina /IP komputera na którym zaakceptowano regulamin.
    Potem jeszcze wysyła wezwanie do zapłaty po 3 dniach i po dalszych kilku wpisuje na stronę oszusci.org
    Mejle są wysyłane na adresy firmowe i umowa nie jest z konsumentem.
    Jedyny sposób to nie odpowiadać na mejle, nie wypowiadać umowy ponieważ jej nie zawieraliśmy a jego działalnośc jest próba wyłudzenia pieniędzy.
    Prokuratura Okręgowa w Warszawie sygnatura akt VI/Ds 210/14

    Odpowiedz
  • kit(2014-08-21 16:03) Zgłoś naruszenie 10

    Wysłałemw sprawie" De Lege Artis Krzysztof Habiak" Oświadczenie woli pomimo, że nie zatwierdzania tzw. informacji cookies i regulaminu. Ale to jest bezcelowe ponieważ wszystkie dotychczasowe adresy jego firm, są fałszywe i korespondencja wraca nie doręczona. Pod jego obecnym adresem tj. Wrocław ul. Kościuszki także próżno szukać jego firmy. Najlepszy jego dotychczasowy adres to też Wrocław ul. Kleczkowska vis-avis więzienia!!!
    Na stronie kbiz.pl tyka zegar(40 dni), odlicza czas do reaktywacji firmy KBIZ sprawy od której się to wszystko rozpoczęło. On jawnie zapowiada nastepne oszustwa.A prokuratura wrocławska jakoś przez dwa lata się z tym nie uporała a już za 40 dni otrzyma nowe zawiadomienia o nowych wyczynach tego pana. Przerażające jest to,że tak bezkarnie można oszukiwać ludzi i być na wolności( w sprawie "amber gold" figuranci do dzisiaj w areszcie.
    Następne spostrzeżenie, ten maluczki krzysztof jeżeli nie jest tymczasowo aresztowany to powinien być skierowany na obserwację psychiatryczną, każdy mógł się zapoznać z jego poczynaniami niemal naocznie. Jednak to tylko "SŁUP" on ni działa sam do tego trzeba bardzo dobrych informatyków to wszystko działa automatycznie łacznie z umieszczeniem na oszusci.org i automatycznym pobraniem zdjęcia ofiary z internetu.

    Odpowiedz
  • wqr...(2014-08-21 13:17) Zgłoś naruszenie 10

    Fałszywy Cristiano Ronaldo który niedawn wbiegł na murawę Stadionu Narodowego już dostał do zapłacenia karę grzywny w wysokości 1800 zł i zakaz stadionowy na 2 lata! Można szybko w tym kraju wydać wyrok? MOŻNA !!! Dlaczego więc ten ćwok i kołtun nie siedzi jeszcze więzieniu za oszustwa i wyłudzenia?!?!

    Odpowiedz
  • POlak(2014-08-21 12:42) Zgłoś naruszenie 10

    dokładnie jak pisze Jarek z IP: 88.175.224.* (2014-08-21 10:27)

    Olać wezwania, mówić, że nic nie klikałem.

    Wysłanie oświadczenia o uchyleniu się od skutków zawarcia umowy to nic innego jak potwierdzenie jej zawarcia.

    Jak hrabiak udowodni zawarcie umowy? wydruk z nie wiadomo czego to żaden dowód. Można wysłać e-mail ze skrzynki prezydenta RP korzystając ze stron umożliwiających wysyłanie wiadomości, gdzie podaje się e-mail nadawcy jaki się chce - tzw. fake e-mail.

    Wystarczy sobie przypomnieć sprawę posłanki Beaty Kempy, która rzekomo wysyłała wiadomości e-mail o swojej rezygnacji. (Czeski żart o rezygnacji. Na tropie fałszywego e-maila Beaty Kempy )

    Odpowiedz
  • Jarek(2014-08-21 10:27) Zgłoś naruszenie 10

    Autorze! A nie lepiej zaczekać? Przecież udowodnienie że umowa została zawarta będzie po stronie Habiaka i ciekawe jak to zrobi? Pokaże wydruk ze swojej strony internetowej z odfajkowanym przyciskiem "akceptuje"? To za mało. Tymczasem odstąpienie od umowy pod wpływem błędu będzie równoznaczne z potwierdzeniem zawarcia tej umowy.

    Odpowiedz
  • zlot(2014-08-21 09:36) Zgłoś naruszenie 10

    Ta a art. 286 kk to co, to już nikt go nie potrafi interpretować, on czuje sie bezkarny...

    Odpowiedz