statystyki

Surogatki w szarej strefie. Macierzyństwem zastępczym rządzi samowolka. Na co czeka państwo?

04.01.2014, 06:30; Aktualizacja: 04.01.2014, 10:26
Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego.

Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego.źródło: ShutterStock

Polski porządek prawny w żaden sposób nie reguluje problematyki macierzyństwa zastępczego. Wiele krajów debatę o tym złożonym problemie dawno ma już za sobą


Pozostało 91% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • StAAbrA(2014-01-04 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    Nadać surogatkom NIP-y i zarejestrować w sądach rejestrowych . I ozusować .

    Odpowiedz
  • do 1(2014-01-04 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    no i podatki sciągnąc, bo od tego jest III RP Tuska

    Odpowiedz
  • szatniarz w gmach Sejmu(2014-01-04 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo , czyli rząd , czeka na wytyczne Episkopatu .

    Odpowiedz
  • latka lecą(2014-01-04 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory Polki nie maja.Zdobycie zawodu,a co za tym pracy zajmuje im wiekszosc czasu rozrodczego,wiec staja sie bezplodne.Musza jeszcze zaplacic haracz patologii nauczycielskiej czy akademickiej w postaci czesnego za bilet do pracy ii mamy to co mamy.

    Prawniczki sie tym zajma,bo z powyzszych powodow beda glowna grupa korzystajaca z takich uslug.

    Odpowiedz
  • obywatel(2014-01-05 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    minister sprawiedliwości śpi...nic nie robi,nie zmienia prawa żadnego..ani karnego ano rodzinnego...pytam zatem za co bierze kase...PANIE MINISTRZE...pytam za co bierze pan kasę !!!

    Odpowiedz
  • Surogatki?(2014-01-04 14:46) Zgłoś naruszenie 00

    Zwykłe suki, co to swoje dzieci za kasę sprzedają.

    Odpowiedz
  • 212(2014-01-05 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Akurat w Polsce w myśl prawa matką dziecka jest ta kobieta, która dziecko urodziła.

    Odpowiedz