Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości pojawiły się informacje dotyczące nominacji na stanowisko sędziego. Akty powołania wręczył prezydent Bronisław Komorowski, zaś nowo powołani sędziowie złożyli wobec niego ślubowanie.
Reklama

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

Sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku:

1. Pan Bartłomiej ADAMCZAK

Sędziowie Sądów Apelacyjnych:

Reklama

1. Pani Anna Beniak
Sąd Apelacyjny w Łodzi

2. Pan Gwidon JAWORSKI
Sąd Apelacyjny w Katowicach

3. Pan Piotr MOSKWA
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie


Sędziowie Sądów Okręgowych:

1. Pani Agnieszka BARAN
Sąd Okręgowy w Warszawie

2. Pan Błażej DOMAGAŁA
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

3. Pani Anna GAŁAS
Sąd Okręgowy w Warszawie

4. Pani Elwira GOCŁAWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

5. Pan Bartosz JANICKI
Sąd Okręgowy w Warszawie

6. Pan Marek KAPAŁA
Sąd Okręgowy w Gdańsku

7. Pani Katarzyna KISIEL
Sąd Okręgowy w Warszawie

8. Pani Agnieszka MANKIEWICZ
Sąd Okręgowy w Gdańsku

9. Pan Tomasz PAŁDYNA
Sąd Okręgowy w Warszawie

10. Pan Krzysztof RUDNICKI
Sąd Okręgowy we Wrocławiu

11. Pani Monika SKALSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

12. Pan Cezary SKWARA
Sąd Okręgowy w Warszawie

13. Pani Joanna TOCZYDŁOWSKA
Sąd Okręgowy w Białymstoku

14. Pani Sylwia URBAŃSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

15. Pani Julita URYGA
Sąd Okręgowy w Białymstoku

16. Pan Jan WAWROWSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie

17. Pani Joanna WIŚNIEWSKA - KOŁODZIEJCZYK
Sąd Okręgowy w Gdańsku


Sędziowie Sądów Rejonowych:

1. Pani Anna BIRSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

2. Pani Joanna CHAŁA - MAŁKOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

3. Pani Magdalena KŁOS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

4. Pani Katarzyna KOTŁOWSKA - WÓJCIK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

5. Pan Paweł KUDELSKI
Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej

6. Pani Anna OLSZEWSKA - KOWALSKA
Sąd Rejonowy w Sopocie

7. Pan Grzegorz SKÓRA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

8. Pan Artur SOBCZAK
Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich

9. Pan Paweł SZYMAŃSKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

10. Pan Tomasz UZNAŃSKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

11. Pan Karol WIECZORSKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

12. Pani Małgorzata WIŚNIEWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

13. Pani Aleksandra ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie ms.gov.pl