Działkowcy o wyroku TK ws. ogródków działkowych: zostaliśmy pozbawieni wszystkich praw

11.07.2012, 11:50; Aktualizacja: 11.07.2012, 14:04

Działkowcy zostali dzisiaj pozbawieni wszystkich swoich praw - tak skomentował środowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ogródków działkowych prezes Polskiego Związku Działkowców Eugeniusz Kondracki. Dodał, że przez wyrok działki mogą zniknąć.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Leo(2012-07-11 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Nie działkowcy, Panie Władza. Tylko władza, Panie Władza.

    Odpowiedz
  • Bezrolny(2012-07-11 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego każdy obywatel RP nie ma działki? Ponieważ PRL rozdzieliła je onegdaj wśród swoich towarzyszy partyjnych ,swoim kluczem.Na tych działkach nie urośnie nowy PRL , nie te czasy.

    Odpowiedz
  • jedrek(2012-07-11 23:01) Zgłoś naruszenie 00

    Trybunał POLITYCZNY tego doczekaliśmy (pod zamówienia)

    Odpowiedz
  • alicja(2012-07-12 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    Kim jest ten niezależny TRYBUNAŁ? - to twór rządowy zamykający ludziom drogę do wszystkiego. Nie stoi na straży zgodności z konstytucja tylko na straży rządu złodzieji.

    Odpowiedz
  • Zol(2012-07-12 11:07) Zgłoś naruszenie 00

    przecież jasne jest że jak zawsze chodzi o kasę - na terenach ogródków powstana nowe inwestycje, a miasta będą po prostu betonowa dżunglą
    Pan X i Y wykupią za bezcen tereny, na których powstana osiedla domków, hipermarkety, stacje benzynowe etc..
    Pan X wybuduje sobie na obrzeżach miasta chatę z wielkim ogrodem, o który zadba projektant ogrodów a pan ogrodnik będzie kosił trawkę
    a staruszkowi mozna zabrac ten kawałek ziemi, której poświęcił kilkadziesiąt lat swojego życia...to się nazywa równość wobec prawa... słabego można wdeptac w ziemię a bogatemu pozwolic sie bogacic jeszcze bardziej

    Odpowiedz
  • DZIAŁKOWIEC(2012-07-12 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    TO JEST OSTATNIA KADENCJA TYCH PSEUDO POLITYKIERÓW.W NASTĘPNYCH WYBORACH PODZIĘKUJEMY IM.

    Odpowiedz
  • Hila(2012-07-12 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem zaskoczenia a niby czego spodziewaliście się po rządzie
    który reprezentuje wyłącznie bogatych . Po co potrzebne działki skoro pracować będzie trzeba do śmierci. Masz narodzie to na co zasłużyłeś skoro PIS było
    niedobre.

    Odpowiedz
  • PRZEBRAŁA SIĘ CZARA GORYCZY !(2012-07-12 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    PRZYPOMINAM WSZYSTKIM DZIAŁKOWCOM PROJEKT PiS, ABY UWŁASZCZYĆ DZIAŁKOWCÓW ,WTEDY NIE POWSTAŁBY TEN PROBLEM . JEŻELI JESZCZE WIERZYCIE W STANDARDY PO I ICH UCZCIWE ZAMIARY TO JESTEŚCIE SKOŃCZONE DURNIE ! TAKICH ZŁODZIEI JESZCZE POLSKA NIE WIDZIAŁA ! OBUDZCIE SIE WSZYSCY ŚPIĄCY RYCERZE I WYRZUĆCIE TĘ BANDĘ NA ŚMIETNIK HISTORII .

    Odpowiedz
  • WALEK(2012-07-13 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    A KTO DOSTAŁ DZIAŁKĘ ZA KOMUNY ZA DARMO? KOMUNIŚCI!!!
    NAJLEPIEJ TO DOSTAĆ DZIAŁKĘ ZA DARMO OD PAŃSTWA!!!
    ZAPŁAĆCIE ZA NIE CENĘ RYNKOWĄ I PO SPRAWIE.
    JA OD NIKOGO NIE DOSTAŁEM TYLKO CIĘŻKO PRACOWAŁEM I SOBIE KUPIŁEM.
    JAK TRZEBA ZAPŁACIĆ TO WIELKI LAMENT. TRZEBA BYŁO SIĘ BRAĆ DO ROBOTY A NIE LEŻEĆ NA DZIAŁCE...

    Odpowiedz
  • Ja(2012-07-13 10:32) Zgłoś naruszenie 00

    PZD - Polski Związek Darmozjadów

    Odpowiedz