Przestępcy mogą spokojnie zarabiać

autor: Robert Zieliński09.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 09.09.2011, 11:54

Po 11 latach państwo poniosło spektakularną klęskę: nawet złotówki nie udało mu się odebrać pruszkowskim mafiosom.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • Barbara(2012-10-02 17:48) Zgłoś naruszenie 00

    Po tylu latach siedząc w pudle są goli i co tu ich rozliczać ,przecież mieli rodziny i kasa wyszła a paczki,dojazdy itp. mecenasi też zarobili Zarabiają to za darmo świadkowie koronni nie muszą się wiele wysilać i kasa jest to jest przywilej.Czy nie warto w tych czasach jak nie ma pracy

    Odpowiedz
  • olan(2011-09-10 07:21) Zgłoś naruszenie 00

    Do 10.
    To ma, że rządzi do 4 lat i nic nie zrobiło w tej sprawie. Można było zebrać sejm i uchwalić 20 letnie okresy przedawnienia. Można było? MOŻNA.
    Ale wtedy by się nie przedawniło.
    PO to najbardziej szkodliwa partia w dziejach RP.

    Odpowiedz
  • Gość(2011-09-09 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Morał: Małych złodzieji karają, a wielkim się kłaniają! (Mikołaj Rej)
    PS. Non Stop na topie!
    "Nie lękajcie się".
    Ave.

    Odpowiedz
  • nuberlol(2011-09-09 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    uwłaszczyło się ku*****, i mozesz od nich sobie kupic mieszkanie na ktore bedziesz pracowac 40 lat. Super

    Odpowiedz
  • Lex(2011-09-09 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    Profesjonalizm polskich sluzb :)

    Odpowiedz
  • SK(2011-09-09 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    Głupi tytuł artykułu.

    Odpowiedz
  • zdenerwowany podatnik(2011-09-09 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    No i mamy państwo prawa.
    Nieudolność prokuratury i pozostałych służb jest po prostu więcej niż zdumiewająca. Ludzie z wyższym wykształceniem prawniczym, po aplikacjach nie potrafią należycie poprowadzić spraw, jeśli mają stopień komplikacji większy niż kradzież bułki z masłem przez jakiegoś menela.
    Nawet gdyby zatrudniono na tych stanowiskach osobe zwyczajnie, z natury, ciekawą, bez żadnego wykształcenia, to by prędzej cokolwiek wykryła.
    Sprawa Olewnika, sprawa afery hazardowej, sprawa znanej prezenterki Weroniki M. NIC. NIC SIĘ NIE DA, NIC NIE MOŻNA, co najwyżej wyłapać jakieś nieszkodliwe płotki, aby statystykę sobie wyrobić.
    Może ktoś powinien się zastanowić, czy tak to ma funkcjonować. Może prokurator powinien być wybierany w powszechnych wyborach, tak aby można go było rozliczyć, za brak kwalifikacji.

    Odpowiedz
  • jan_ko(2011-09-09 14:48) Zgłoś naruszenie 00

    POKAZUJĄ POLAKOM, ŻE NIE OPŁACA SIĘ BYĆ UCZCIWYM.

    Uczciwy Polak płaci podatki na prokuraturę między innymi, ciężko pracuje i całe życie na nic go nie stać - bo jest uczciwy.
    Uczciwego skarbówka będzie rozliczać z prezentów ślubnych, a mafioza czy kryminalistę nawet nie tyka.

    DZIĘKUJEMY PROKURATURZE ZA DOBRĘ LEKCJĘ PRAWORZĄDNOŚCI.

    Odpowiedz
  • wer(2011-09-09 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    nie nieudolnosc prokuratury, tylko jak juz to zarzuty kierowac do ustawodawcy, ktore takie a nie inne przepisy uchwalil

    Odpowiedz
  • frajer(2011-09-09 21:16) Zgłoś naruszenie 00

    Do 8. Co ma PO do systemu.My jesteśmy idiotami wszyscy.Stara to prawda..."czemuś biedny? Boś głupi.Czemuś głupi? Boś biedny."

    Odpowiedz
  • majk(2011-09-09 19:23) Zgłoś naruszenie 00

    TO JEST WŁAŚNIE III RP - PAŃSTWO TUSKA I KOMUCHÓW.

    Jak jesteś uczciwy to cię państwo rąbie podatkami. Jak jesteś bandyta, to ci państwo nic nie zrobi. Świetny przykład dla ludzi. Głosujcie dalej na PO.

    Odpowiedz
  • swoj_swojego(2011-09-10 01:22) Zgłoś naruszenie 00

    JAK TO CO P.O. MA DO SYSTEMU?? Przeciez Rzad TYM KIERUJE !! Od tego sa ci ludzie! Nie od wystepowania w telewizji i jezdzenia na zagraniczne wycieczki!! Wybieramy RZAD ktory tworzy ustawy i prawo - jak sie okazuje PO tworzy to prawo specjalnie dla bandytow...

    Odpowiedz
  • polska idiotka pracująca(2011-09-09 21:08) Zgłoś naruszenie 00

    Na ten system prawny pracują prawnicy całego świata.Wielkie gospodarki i kultury wiedzą,że na złodzieja i bandytę ktoś musi pracowac.Nasza gospodarka ma tylko tę wadę, że nie wie o tym.Obdziera ze skóry każdego, kto pracuje.Ogląda go przez lupę i zakłada,że kradnie.Mafiosa nie rusza.To niebezpieczne. Wiem.Buduję dom prawdopodobnie gangsterowi z kręgu pruszkowskiego.Kupiona "papuga"uczy jak mi dowalić i zmusić do wybudowania domu za 24 miliony z moich nędznych pieniędzy.Będę pewnie płacić do śmierci i jeden dzień dłużej.Ja jestem solidna.Ja robotę skończę i umrę z głodu.zzzzzzzzzzMoże los pozwoli mi popracować w Niemczech i spłacać długi.

    Odpowiedz
  • genzo(2011-09-29 11:24) Zgłoś naruszenie 00

    A co to sa przestepcy?

    Odpowiedz