Straż graniczna wystawi mandat za przekroczenie prędkości

autor: Małgorzata Kryszkiewicz06.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 10.09.2011, 10:47

Prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy, zakłócanie porządku publicznego oraz prowadzenie działalności bez koncesji to przykłady czynów, za które Straż Graniczna wypisze mandat.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (30)

  • Spike(2011-09-06 06:02) Zgłoś naruszenie 00

    Świetny pomysł, a ja postuluję by leśnikom, kolejarzom, pocztowcom dać takie same uprawnienia:-(

    Odpowiedz
  • xyz(2011-09-06 06:31) Zgłoś naruszenie 00

    No nie czy Polska koniecznie musi być PAŃSTWEM BEZPRAWIA. To jest gorzej niż za PRL.

    Odpowiedz
  • z(2011-09-06 06:52) Zgłoś naruszenie 00

    Tak trzymać będzie szybciej do komunizmu ! Dzierżyński powinien zostać
    patronem MSWiA

    Odpowiedz
  • ABC(2011-09-06 07:02) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna prawdopodobnie udana próba zatrzymania / utrzymania biurokracji/ tej formacji na granicach wewnętrznych Układu z Schengen. Po 2007 Straż Graniczna powinna zostać tylko na granicy zewnetrznej, co oni jeszcze robią na granicach z Niemcami, Czechami, Słowacją...odpowiedz jest prosta zajmują się takimi głupotami takimi jak w projekcie tego rozporządzenia.

    Odpowiedz
  • Janeczek(2011-09-06 07:26) Zgłoś naruszenie 00

    Tak powstają totalitaryzmy.

    Odpowiedz
  • bob(2011-09-06 08:11) Zgłoś naruszenie 00

    Celników pozwalniali na granicy zachodniej, a SG wpisują duperele do zadań i trzymają aż wszyscy osiągną 15 lat służby i na emeryturę. MSWiA powinno im wpisać jeszcze zamiatanie chodników, a może poważniej budowa dróg.

    Odpowiedz
  • fakty(2011-09-06 08:25) Zgłoś naruszenie 00

    zgodnie z obietnicą Thuzka mamy ZAMORDYZM i PAŃSTWO POLICYJNE
    ... cieszmy się że takiego cudownego (cudaka) mamy wodza...

    Odpowiedz
  • tyż prawda(2011-09-06 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    a ja postuluję by od razu pomagali przy eutanazji, np. przez modne obecnie powieszenie się

    Odpowiedz
  • zawiedziony(2011-09-06 09:18) Zgłoś naruszenie 00

    zgadzam się z komentarzami piszących wyżej , to są typowe działania państwa policyjnego . A miało być lepiej a jest jak zawsze gorzej

    Odpowiedz
  • NOWY(2011-09-06 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    FIRMY OCHRANIARSKIE TEŻ POWINNY WYSTAWIAĆ MANDATY NP.ZA ŻUCIE GUMY DO ŻUCIA W MIEJSCU PUBLICZNYM =300 ZŁ

    Odpowiedz
  • garb na plecach(2011-09-06 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    Tak się zestresują czy oni biedaki dotrzymają do emerytury? 15 lat w takim stresie tyle zadań może by wystarczyło 5 lat pracy w takim stresie?

    Odpowiedz
  • Cadaffi(2011-09-06 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    A wszystko przez to że w MSWiA zatrudnili idiotę gen. Rapac...go. To są jego głupie pomysły. A reszta na te głupoty się godzi.

    Odpowiedz
  • adsenior(2011-09-06 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    Słusznie Spike, wszyscy mundurowi, winni mieć prawo do karania Obywateli, winni też, dokonywać rewizji nie tylko samochodów ale rewizji osobistych Obywateli na ulicach. Jak wprowadzać państwo policyjne, to na całego!

    Odpowiedz
  • Solo(2011-09-06 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    A listonosze kiedy zaczną wypisywac mandaty za nieumyte zęby?
    Ktoś w MSWiA zostawił mózg w domu i przyszedł do pracy z PUSTYM ŁBEM.

    Odpowiedz
  • tomek(2011-09-06 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    Głosujcie dalej na bandę czworga.

    Odpowiedz
  • moli(2011-09-06 19:47) Zgłoś naruszenie 00

    DEBILNY ARTYKUŁ !!! AŻ WSTYD,ŻE TAKIE BZDURY WYPISUJE "gazeta prawna" Polecam darmozjadom z tej gazety zapoznanie się z KODEKSEM DROGOWYM I KODEKSEM WYKROCZEŃ'' Amerykę już dawno odkryto!!!

    Odpowiedz
  • kierowca(2011-09-06 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    ale bedzie jeszcze lepiej bo dołoczy jeszcze ksiądz.

    Odpowiedz
  • zwiadowca(2011-09-06 20:35) Zgłoś naruszenie 00

    za psa mandat a za suke pochwałe

    Odpowiedz
  • piotr(2011-09-06 22:59) Zgłoś naruszenie 00

    W takim tempie "przyjazne państwo" doprowadzi do sytuacji,że proboszcz wypisze mandat za odmowę przyjęcia kolędy lub zbyt niskiej "co łaska".

    Czy o takie rządzenie (?) Polską chodziło Tuskowi i jego ekipie trampkarzy ?
    Czy to te jego (Donalda) obiecane cuda,że wprowadza nam przez kuchnię państwo policyjne ?

    Odpowiedz
  • Artek(2011-09-06 23:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dno.

    Odpowiedz