Bodnar: Nie udało mi się wytłumaczyć obywatelom, dlaczego wprowadzone zmiany im zagrażają [WYWIAD]

autor: Patryk Słowik15.09.2020, 07:30; Aktualizacja: 15.09.2020, 13:08
Adam Bodnar

Adam Bodnarźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

- Nie usłyszy pan ode mnie, że Andrzej Duda nie jest prezydentem, a Małgorzata Manowska nie jest I prezes SN - mówi w wywiadzie dla DGP prof. Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • cynik(2020-09-15 08:41) Zgłoś naruszenie 2010

    nie udało mu sie wytłumaczyć obywatelom, ha ha, cytat jakby z komuny

    Odpowiedz
  • marta(2020-09-15 15:36) Zgłoś naruszenie 139

    Jako obywatel mam bardzo złe zdanie o tym człowieku...na pewno nie chroni praw obywateli polskich ..dla mnie okrutnik...

    Odpowiedz
  • Waldemar(2020-09-15 17:47) Zgłoś naruszenie 106

    Nie mam zadnych powiazan z systemem sprawiedliwosci, ani ukladem sedziowskim wiec powiem szanownemu panu rzecznikowi , ze jego brak spostrzegania fatalnego stanu sadownictwa, degregolady, przekupstwa i pospolitej malwersacji swiadczy tylko o tym, ze z jakichs ( jemu tylko znanych powodow) po prostu nie chce ich widziec. Wybral natomiast prowadzenie wojen ideologicznych na pierwszych stronach gazet. Dlatego pozostanie pan dla mnie rzecznikiem praw ideologicznych ( a nie obywatelskich) Pozdrawiam pana zyczac zdrowia i dobrego samopoczucia w dalszym zyciu i karierze.

    Odpowiedz
  • Polskiemu(2020-09-15 18:08) Zgłoś naruszenie 89

    społeczeństwu nie da się wytłumaczyć , można je tylko przekupić co doskonale rozpoznał PiS.

    Odpowiedz
  • Bert(2020-09-15 20:18) Zgłoś naruszenie 66

    taki z niego Rzecznik Praw Obywatelskich jak z kapitana nkwd bolesława bieruta prezydent Polski

    Odpowiedz
  • Andre(2020-09-15 21:12) Zgłoś naruszenie 30

    Ogólnie nie mam do Pana Adama większych "żali" że mi wtedy nie pomógł, za drogę klasy GP o parametrach klasy S zgodnie z art. 9 ust. 1. pkt. 2 rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r.” na dzień 27.12.2010r, był wtedy w HFPCzłowieka, ale za to że przemilczał to PSL i PO dało mu posadę (taka jest moja teoria spiskowa) ja się napracowałem a .........................................

    Odpowiedz
  • Jerzy(2020-09-15 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    --

    Odpowiedz
  • Jerzy(2020-09-15 23:31) Zgłoś naruszenie 45

    Jest to całkowicie zbędna funkcja, która od lat generuje tylko koszty, należy ten urząd RPO jak najszybciej zlikiwdować...! A aktualny RPO, to spokojnie do listopada pewnie posiedzi, bo partia rządząca zapewne nie będzie teraz wchodzić w konflikty z oPOzycją....z powodu jakiejś lewicowej instytucji.....

    Odpowiedz
  • Foks(2020-09-16 08:27) Zgłoś naruszenie 30

    Napastliwość Pana Słowika sprawia że pióra opadają.

    Odpowiedz