Przemiana Łukasza Piebiaka: Od środowiskowego działacza do kadrowego sprawiedliwości w PiS

autor: Małgorzata Kryszkiewicz21.08.2019, 07:20; Aktualizacja: 21.08.2019, 07:47
Zbigniew Ziobro i Łukasz Piebiak

Zbigniew Ziobro i Łukasz Piebiakźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Łukasz Piebiak uchodził za obrońcę niezależności sądów. Zmienił zdanie, gdy trafił do resortu sprawiedliwości.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • j.(2019-08-21 17:43) Zgłoś naruszenie 70

    Słyszałem od zagorzałego zwolennika dobrej zmiany, że "sędziowie to powinni robić to, co im Kaczyński każe i wtedy byłby porządek!" Bardzo wielu ludzi w Polsce w ogóle nie rozumie istoty podziału władzy i rozumuje w sposób naiwny według schematu "dobry - zły". Tamci źle rządzili, a ci dobrze rządzą, rozdają kasę, są religijni, dbają o rodzinę i walczą z deprawacją i mafiami watowskimi, a więc wszyscy, łącznie z sędziami, powinni ich słuchać w pokorze, bo oni czynią dobro! Jak ktoś się stawia, no to jest ten zły i przecież słusznie dobry Kaczyński nazywa takich drani ludźmi gorszego sortu, którzy nie chcą dobra dla Polski! A opozycja... a opozycja nic z tego nie rozumie i teraz będzie chyba kolejne "wotum nieufności"! Oj, będzie się działo! Państwo z opozycji poprawią sobie troszkę samopoczucie, kiedy pokrzyczą z sejmowej mównicy coś o łamaniu niezawisłości sędziów, demokracji i podziale władzy.... P.S. W następnym sondaży poparcie dla PiS-u prawdopodobnie… wzrośnie!

    Odpowiedz
  • toyota(2019-08-21 07:39) Zgłoś naruszenie 45

    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane