Ziobro: Nastąpiła zmiana jakości prokuratury

06.12.2018, 17:28; Aktualizacja: 06.12.2018, 17:43
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Jakub Porzycki Agencja Gazeta

Nastąpiła zmiana jakości prokuratury - ocenił prokurator generalny Zbigniew Ziobro podsumowując pracę tej instytucji pod swoim kierownictwem. Według niego prokuratura odniosła wiele sukcesów m.in. w sprawach gospodarczych i głośnych sprawach kryminalnych. "Widzimy postęp, sukcesy, rezultaty, zmianę podejścia, mentalności" - przekonywał Ziobro.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • j.(2018-12-06 19:19) Zgłoś naruszenie 180

    Chciałbym żyć w kraju, w którym Prokuratorem Generalnym zostaje ktoś, kto jakieś 30-40 lat wcześniej zaczynał karierę jako asesor w jakiejś Prokuraturze Rejonowej, a następnie przeszedł z powodzeniem wszystkie szczeble kariery w zawodzie prokuratora, czyli pełnienie funkcji byłoby ukoronowaniem bogatej kariery, a przy powołaniu na to stanowisko nikt by Go nie pytał o poglądy polityczne, a jedynie o zawodowe kompetencje... Eh.... no co?... Nie można tak przy Mikołajkach sobie trochę pomarzyć?... Jeszcze nam tego "dobra zmiana" nie zabroniła....

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-12-06 19:28) Zgłoś naruszenie 231

    Norma jakości na" mniej niż zero" tzn. na minus.........................

    Odpowiedz
  • dango(2018-12-06 19:36) Zgłoś naruszenie 140

    A w prawie jak zwykle ziobra zmiana. Bicie piany i żadnej sensownej reformy. Tylko szarada z podmianą peowców na pisowców.

    Odpowiedz
  • Tine(2018-12-06 19:39) Zgłoś naruszenie 123

    Ziobro żadnej reformy nie doprowadził do końca. Począwszy od deregulacji, którę rozpaprał i zostawił w połowie skończywszy na reformie sądów. Narobi dziadostwa i tyle.

    Odpowiedz
  • pokrzywdzony(2018-12-06 20:32) Zgłoś naruszenie 193

    Dziwne?A ja z prokuratury dostałem postanowienie o umorzeniu dochodzenia wobec braku znamion czynu zabronionego.Uzasadnienie Uwaga:Postanowienie o umorzeniu dochodzenia nie wymaga uzasadnienia/art.325 c $ 1 k.p.k/ i jak tu się odwołać czy ewentualnie złożyć zażalenie?Nie ma uzasadnienia to nie wiem o co chodzi.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-12-07 02:35) Zgłoś naruszenie 130

    Rabin który sam siebie chwali ma pustą synagogę......... 😁

    Odpowiedz