Efekt Celmera promieniuje poza UE. Norweski SN wstrzymuje ekstradycję polskiego obywatela

autor: Piotr Szymaniak, Małgorzata Kryszkiewicz03.12.2018, 06:42; Aktualizacja: 03.12.2018, 06:46
Orzeczenie, w którego składzie była prezes SN Toril Marie Øie, zapadło jednogłośnie.

Orzeczenie, w którego składzie była prezes SN Toril Marie Øie, zapadło jednogłośnie.źródło: ShutterStock

Norweski Sąd Najwyższy wstrzymał ekstradycję polskiego obywatela. To kolejne państwo, które przed wydaniem skazanego sprawdzi, czy wyrok w naszym kraju zapadł prawidłowo.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (16)

  • Sędzia(2018-12-03 09:48) Zgłoś naruszenie 2819

    Sprawa jest prosta, na zasadzie wzajemności badać rzetelność procesów z tych krajów. Szybko spuszczą z tonu

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • gw66(2018-12-03 12:59) Zgłoś naruszenie 204

    Należy zaprzestać występowania o ekstradycję złodziei i bandytów.Aresztować przy przekraczaniu naszej granicy.Norwedzy i inne kraje niech ich sobie trzymają.

    Odpowiedz
  • [ ╲╱]∃[├─┤](2018-12-03 11:29) Zgłoś naruszenie 184

    Obywatele Norwegii szukają w Polsce azylu przed represyjnym, quasi-nazistwoskim systemem odbierania dzieci rodzicom. Co najmniej dwie Norweżki w Polsce czekają na decyzje dotyczące ich przekazania Norwegom.

    Odpowiedz
  • a(2018-12-03 15:45) Zgłoś naruszenie 144

    Mam nieodparte wrażenie że norwescy sędziowie oglądają zbyt często tefałen

    Odpowiedz
  • iwanka(2018-12-03 16:26) Zgłoś naruszenie 103

    Niech utrzymuja polskich bandytow w swoichh wiezieniach.polska tylko zaoszczedzi pieniadze.

    Odpowiedz
  • iwankq(2018-12-03 16:31) Zgłoś naruszenie 93

    Teraz na swiecie nikt nie kieruje sie etyka ani honorem, wiec nie przejmujcie sie, ze jakis sad nje wydaje bandytow, sami sobie strzela w kolano, bo albo beda ich utrzymywac, albo zwieksza swoja populacje o bandytow z polski.

    Odpowiedz
  • Norwegowie i inni nie wiele wiedza o Polsce(2018-12-03 16:59) Zgłoś naruszenie 86

    Mysle ,ze juz jest czas ,zeby zajac sie sprawdzaniem czy zachowania sie opozycj ,szkodzace Polsce, sa praworzadne. To opozycja wyrabia nam takie zle opinie.

    Odpowiedz
  • Prawda zakolała w MÓŻDŻKI Niektóeych (2018-12-03 18:41) Zgłoś naruszenie 72

    Drodzy internetowi JANCARZE PIS-Bolszewii …. Nie WARCHOLIĆ prawa norweskiego … !!! . Wystarczy WARCHOLENIE Konstytucji RP i prawa polskiego.

    Odpowiedz
  • cuda(2018-12-03 17:48) Zgłoś naruszenie 57

    Polska niech wyśle wszystkich złodziej i zboczeńców do Norwegi ,będą puste więzienia .

    Odpowiedz
  • rychu(2018-12-03 15:56) Zgłoś naruszenie 59

    jak mozna powaznie traktowac problemy praworzadnosci w kraju, ktorego wice-ministrem sprawiedliwosci jest Warchol ??!!!!!!!

    Odpowiedz
  • B52(2018-12-04 07:46) Zgłoś naruszenie 30

    Warchoł udaje głupiego czy rzeczywiście taki jest?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz