Duda: W Sądzie Najwyższym potrzebna zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były członkami komunistycznego aparatu represji

23.10.2018, 17:42; Aktualizacja: 23.10.2018, 17:54
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Dudaźródło: ShutterStock

W Sądzie Najwyższym potrzebna jest zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były "członkami komunistycznego aparatu represji" – mówił we wtorek w Berlinie prezydent Andrzej Duda na XIX Forum Polsko-Niemieckim "Europa 1918-2018: historia z przyszłością".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (57)

  • Za niedługo(2018-10-24 17:33) Zgłoś naruszenie 30

    .... tak będzie się mówiło o aparatczykach z PiS-u .. ...... a może nawet gorzej.

    Odpowiedz
  • do guest(2018-10-26 11:36) Zgłoś naruszenie 10

    czytam i przecieram oczy ze zdumienia, że tyle tutaj takich dziwnych komentarzy, takich rodem z reżimu PRL-owskiego. Do ,,Guest" masz raję, nie przeprowadzono lustracji, no ale ,,podziękujmy" za to Strzemboszowi

    Odpowiedz
  • jul(2018-10-25 08:45) Zgłoś naruszenie 10

    dla takiego prezydenta szkoda słów - pytanie u kogo i za co dostała tego dochtora

    Odpowiedz
  • xl(2018-10-25 16:33) Zgłoś naruszenie 10

    A ktorzy to sa rzekomi komunisci,bujda na resorach pod publike niektorzy w to uwierza

    Odpowiedz
  • 2_sort(2018-10-28 11:27) Zgłoś naruszenie 10

    Panie Duda, niech Pan zwróci a pieluchy, jedzenie, przedszkole, podręczniki szkolne, i wszystko z czego Pan korzystał do 1989 r. W końcu korzystał Pan z dobrodziejstw Państwa komunistycznego. Oddawaj co nie twoje a z czego korzystałeś. I przestań Pan p.............

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-10-24 18:49) Zgłoś naruszenie 02

    Zmieńcie Konstytucję i po problemie.

    Odpowiedz
  • Isabel Connibere(2018-10-25 11:21) Zgłoś naruszenie 01

    Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza robota, jaką miałem. W zeszłym miesiącu otrzymałem moją pierwszą wypłatę 29852 $ za praceę przezz 3 godziny dziennie i możesz łatwo zarobić 243 $ za godzinę ... Możesz to sprawdzić tutaj ... .......... ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.CashPay40.Com

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-10-28 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    Może by też tak w Sejmie przeprowadzić zmianę pokoleniową?

    Odpowiedz
  • henio61(2018-10-28 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    A ja chciałbym poznać tych sędziów, inaczej Prezydent powinien wymienić ich z imienia i nazwiska, a jeśli tego nie zrobił to co? Kłamie?

    Odpowiedz