Duda: W Sądzie Najwyższym potrzebna zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były członkami komunistycznego aparatu represji

23.10.2018, 17:42; Aktualizacja: 23.10.2018, 17:54
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Dudaźródło: ShutterStock

W Sądzie Najwyższym potrzebna jest zmiana pokoleniowa, bo zasiadają w nim osoby, które były "członkami komunistycznego aparatu represji" – mówił we wtorek w Berlinie prezydent Andrzej Duda na XIX Forum Polsko-Niemieckim "Europa 1918-2018: historia z przyszłością".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (57)

  • 2_sort(2018-10-28 11:27) Zgłoś naruszenie 10

    Panie Duda, niech Pan zwróci a pieluchy, jedzenie, przedszkole, podręczniki szkolne, i wszystko z czego Pan korzystał do 1989 r. W końcu korzystał Pan z dobrodziejstw Państwa komunistycznego. Oddawaj co nie twoje a z czego korzystałeś. I przestań Pan p.............

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-10-28 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    Może by też tak w Sejmie przeprowadzić zmianę pokoleniową?

    Odpowiedz
  • henio61(2018-10-28 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    A ja chciałbym poznać tych sędziów, inaczej Prezydent powinien wymienić ich z imienia i nazwiska, a jeśli tego nie zrobił to co? Kłamie?

    Odpowiedz
  • do guest(2018-10-26 11:36) Zgłoś naruszenie 10

    czytam i przecieram oczy ze zdumienia, że tyle tutaj takich dziwnych komentarzy, takich rodem z reżimu PRL-owskiego. Do ,,Guest" masz raję, nie przeprowadzono lustracji, no ale ,,podziękujmy" za to Strzemboszowi

    Odpowiedz
  • xl(2018-10-25 16:33) Zgłoś naruszenie 10

    A ktorzy to sa rzekomi komunisci,bujda na resorach pod publike niektorzy w to uwierza

    Odpowiedz
  • Isabel Connibere(2018-10-25 11:21) Zgłoś naruszenie 01

    Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza robota, jaką miałem. W zeszłym miesiącu otrzymałem moją pierwszą wypłatę 29852 $ za praceę przezz 3 godziny dziennie i możesz łatwo zarobić 243 $ za godzinę ... Możesz to sprawdzić tutaj ... .......... ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.CashPay40.Com

    Odpowiedz
  • jul(2018-10-25 08:45) Zgłoś naruszenie 10

    dla takiego prezydenta szkoda słów - pytanie u kogo i za co dostała tego dochtora

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-10-24 18:49) Zgłoś naruszenie 02

    Zmieńcie Konstytucję i po problemie.

    Odpowiedz
  • Pis(2018-10-24 17:58) Zgłoś naruszenie 1814

    Duda a komuch Piotrowicz, Pawłowicz to pupilki pisu

    Odpowiedz
  • Za niedługo(2018-10-24 17:33) Zgłoś naruszenie 30

    .... tak będzie się mówiło o aparatczykach z PiS-u .. ...... a może nawet gorzej.

    Odpowiedz
  • guest(2018-10-24 14:47) Zgłoś naruszenie 196

    a wystarczyło przeprowadzić pełną lustrację w latach 90-tych. Teraz nie byłoby problemu...

    Odpowiedz
  • krebs06(2018-10-24 13:58) Zgłoś naruszenie 2013

    Żałosne. Taki facet reprezentuje ten kraj. Jeśli PAD szuka represyjnych komuchów, proponuję kontakt do tow. Piotrowicza, PAD powinien znać numer telefonu, bo to jeden z autorów tej jego ustawy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pol(2018-10-24 12:24) Zgłoś naruszenie 2214

    Na pewno na taką osobę nie zagłosuję co nie zna KNOSTYTUCJI

    Odpowiedz
  • gosć(2018-10-24 10:35) Zgłoś naruszenie 2617

    jeszcze trochę i nie będziemy musieli słuchać tego pana bo na drugą kadencję na pewno się nie zanosi

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wojtek(2018-10-24 10:16) Zgłoś naruszenie 2717

    Znawca żarówek. Tylko czemu ośmiesza nas za granicą? Wiemy że mówił do pisiego elektoratu, ale może to robić w Podkarpackim. Tam na 3 ludzi to 2 pisich, tam może powiedzieć wszystko. Nawet to, że żarówka to wymysł diabła.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Ani WIĘCEJ, ani MNIEJ ... wiedzy(2018-10-24 10:16) Zgłoś naruszenie 2311

    … niż u CHŁOPACZKA śpiącego w stanie wojennym pod pierzyną w nogach u Mamusi.

    Odpowiedz
  • Stanisław(2018-10-24 10:11) Zgłoś naruszenie 2919

    Co to za uczelnia wypuściła takiego przy głu pka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obserwator(2018-10-24 10:10) Zgłoś naruszenie 2131

    żyby jeszcze to dotarło do Gesdorfi innych dziadków SN z komuny, ciepły stołek za grubą kase, więc trzeba się go trzymać, ludzie którzy ciężko pracują nie mogą się doczekać emerytury, aaby odpocząć

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz