Troje sędziów SN odesłanych na emerytury przyszło do pracy

22.10.2018, 09:24; Aktualizacja: 22.10.2018, 09:43
Sąd Najwyższy

W poniedziałek rano do SN przybyli sędziowie: Małgorzata Gersdorf, Krzysztof Rączka i Stanisław Zabłocki.źródło: ShutterStock

Troje sędziów Sądu Najwyższego, którzy w świetle nowych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym zostali odesłani na emerytury, w poniedziałek powróciło do pracy, po wydaniu przez Trybunał Sprawiedliwości UE postanowienia o zawieszeniu tych przepisów. Przed gmachem sądu powitali ich Obywatele RP.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Hipolit(2018-10-22 09:45) Zgłoś naruszenie 1811

    To są przedstawiciele sędziów na telefon więc mogą pracować w domu !!! Tak myślę !!!

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-10-22 11:27) Zgłoś naruszenie 94

    Ciekawe , ile w takim SN można wyciągnąć z obRywinek ... Znaczy , miesięcznie ...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kuba(2018-10-22 11:46) Zgłoś naruszenie 154

    KASTA ma się dobrze! Podatnik ją musi utrzymywać. Podatnika chyba ma w poważaniu, głębokim. Ustawy i prawa msi przestrzegać ten, kto utrzymuje kastę.

    Odpowiedz
  • Zum(2018-10-22 12:22) Zgłoś naruszenie 145

    Trzeba chyba pójść drogą Erdogana...kasta nie zasługuje na inne traktowanie...

    Odpowiedz
  • Dumny Polak. (2018-10-22 15:38) Zgłoś naruszenie 111

    Poproszę o jeden !! Jeden ! Powtarzam przykład, gdzie Polska mowi jakiemukolwiek krajowi z UE co ma robić. Jeden przykład polskich mediów w Niemczech. Ludzie- ślepi jesteście? Tacy tępi ? Ja wiem ze Hitler ze Stalinem wymordowali inteligencję polskà ale faktycznie jesteście tacy tępi ? Pamiętajcie !!!! „ Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił.....

    Odpowiedz
  • Były prawnik(2018-10-22 18:12) Zgłoś naruszenie 70

    Trybunał Europejski( jedna osoba ) napluł w twarz posłom, którzy głosowali za obniżeniem wieku emerytalnego. Panie i panowie posłowie nie dajcie się, nie głosujcie poprawek. Np.:Jak Polski Sejm przegłosuje ustawę, że jeździmy po lewej stroni,to wara jakimś pseudo sędziom od tego uregulowania. Należy olać to postanowieni TE.

    Odpowiedz
  • Borys(2018-10-22 19:38) Zgłoś naruszenie 80

    To znaczy że Polska nie jest ani niepodległą ani suwerenna skoro to unia nam prawo dyktuje

    Odpowiedz