ZUS wycofał zażalenie na kanwie, którego SN wystosował pytania prejudycjalne. SN: To powoduje umorzenie postępowania

29.09.2018, 19:27; Aktualizacja: 29.09.2018, 20:04
Krzysztof Michałowski z zespołu prasowego SN przekazał PAP, że wycofanie skargi z Sądu Najwyższego powoduje obligatoryjne umorzenie postępowania

Krzysztof Michałowski z zespołu prasowego SN przekazał PAP, że wycofanie skargi z Sądu Najwyższego powoduje obligatoryjne umorzenie postępowaniaźródło: ShutterStock

Cofnięcie zażalenia powoduje obligatoryjne umorzenie postępowania - przekazał PAP Krzysztof Michałowski z zespołu prasowego Sądu Najwyższego, odnosząc się do wycofania przez ZUS skargi, na kanwie której SN wystosował pytania prejudycjalne do Trybunału Sprawiedliwości UE.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • adam17(2018-09-29 21:11) Zgłoś naruszenie 206

    To ładnie PIS załatwił SN (tym razem merytorycznie).

    Odpowiedz
  • Gienek(2018-09-29 21:19) Zgłoś naruszenie 104

    Jak to w w PiS i w Polsce. Teraz wycofał ZUS zażalenie a jak SN cofnie z Trybunału to oni wymienia sędziów i rozpoczną postępowanie pod innym powodem i będzie to samo. To sztuczka ZUS z polecenia partii PiS.

    Odpowiedz
  • ola(2018-09-29 21:41) Zgłoś naruszenie 118

    ALE WROBIŁ ZUS SĘDZIÓW . SUPER - MYŚLELI ŻE ZAŁATWIĄ SWOJA SPRAWĘ A TU Gó...O .

    Odpowiedz
  • McH(2018-09-30 09:45) Zgłoś naruszenie 12

    "ZUS wycofał zażalenie na kanwie, którego SN wystosował pytania prejudycjalne. SN: To powoduje umorzenie postępowania" .... i przecinek bezpośrednio przed "którego"... Kogo Wy zatrudniacie ludzie???

    Odpowiedz
  • Anus(2018-09-30 11:19) Zgłoś naruszenie 52

    No i wydymani bez mydła :-)))))))

    Odpowiedz
  • gość(2018-09-30 12:23) Zgłoś naruszenie 72

    Teraz SN dynda na haczyku, który wykombinował dla PiS :D a za oknem słoneczko...

    Odpowiedz