Sędzia Gersdorf dla CNN: Nie zrezygnuję, ale mogę nie być w stanie wykonywać tej zaszczytnej pracy

27.09.2018, 09:09; Aktualizacja: 27.09.2018, 09:20
W mojej opinii pozostanę pierwszym prezesem SN do 30 kwietnia 2020 roku i może to zmienić tylko zmiana konstytucji lub moja śmierć - dodała sędzia.

W mojej opinii pozostanę pierwszym prezesem SN do 30 kwietnia 2020 roku i może to zmienić tylko zmiana konstytucji lub moja śmierć - dodała sędzia.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Maciej Zienkiewicz Agencja Gazeta

Podnoszony przez rząd Polski argument o konieczności oczyszczenia Sądu Najwyższego ze skorumpowanych sędziów z czasów komunistycznych to fake news rozpowszechniany przez przedstawicieli władz - powiedziała sędzia SN Małgorzata Gersdorf w wywiadzie dla CNN.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • Natan(2018-09-27 09:49) Zgłoś naruszenie 4420

    Trzeba było nie chodzić z zapalonym zniczem w ręku na manifestacjach PO i KODu !!! Sędziom tego nie wolno robić a Gersdorf jako sędzia brała w tym aktywny udział co jest niezgodne z prawem !!! Kto nie zna prawa nie powinien być sędzią i to z tytułem profesora !!!

    Odpowiedz
  • czytelnik(2018-09-27 10:04) Zgłoś naruszenie 3220

    kiedy ta bab zniknie z mediów

    Odpowiedz
  • remick(2018-09-27 12:09) Zgłoś naruszenie 266

    Brakuje jeszcze Nagrody Nobla dla Gersdorf, wtedy bedziemy mieli HQ-IQ wysmienita pare Bolek-Gersdorf. Wtedy juz razem moga twierdzic, ze „Nie można mieć pretensji do Słońca, że kręci się wokół Ziemi”.

    Odpowiedz
  • re(2018-09-27 09:33) Zgłoś naruszenie 2049

    Nie ma żadnych powodów do rezygnacji. Obowiazkiem każdego przyzwoitego człowieka, niezaleznie od poglądów, jest wspieranie Pani Pierwszej Prezes.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gość(2018-09-27 17:39) Zgłoś naruszenie 171

    "Są prorządowi podżegacze, którzy słuchają tylko jednej strony, swoich mediów. Widać to w internecie, w ich ocenie mojego postępowania. Dla tych osób jestem Niemcem, sprzedawczykiem, wszystkim, co najgorsze" - najgorsze jest to że Pani mądrość poszła dawno na emeryturę. Kończ Waść ...

    Odpowiedz
  • @re(2018-09-27 09:59) Zgłoś naruszenie 1617

    Ciekawa argumentacja, dlaczego zarzucasz osobom o poglądasz przeciwnych do Twoich brak przyzwoitości? Nie lepiej dyskutować na argumenty?

    Odpowiedz
  • Bert(2018-09-27 19:11) Zgłoś naruszenie 132

    Gersdorf kłamie do CNN aż miło. Sam Iwiński skazał opozycjonistów w kilku procesach politycznych. Gdzie ona ma rozum. Kto jeszcze uwierzy, że ona jest niezawisła w orzekaniu i kieruje się sumieniem. Skompromitowała się totalnie jako sędzia demonstracjami politycznymi po stronie totalitarnej opozycji. Każdy uczciwy człowiek, co dostanie ją do składu orzekającego, w pierwszej kolejności poprosi o jej wyłączenie.

    Odpowiedz
  • biedra(2018-09-28 06:42) Zgłoś naruszenie 101

    Niech idzie robić do Biedry, podobno sa jeszcze wolne miejsca!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DOBRE ZMIANY(2018-09-28 10:22) Zgłoś naruszenie 81

    Większa część społeczeństwa chce reformy i zmian w SADOWNICTWIE !!! Część wspierająca P. Prezes to bliska grupa z kręgu zawodowego z rodzinami . Jak można tak szkodzić własnemu krajowi udzielać takich wywiadów .....

    Odpowiedz
  • w Lublinie Pis nie chcemy(2018-09-27 11:46) Zgłoś naruszenie 732

    Pani Prezes, pani postawa napawa dumą i wiarą że jeszcze wciąż jesteśmy normalnym krajem. Dziękuję.

    Odpowiedz
  • ha(2018-09-28 14:59) Zgłoś naruszenie 31

    Skoro to praca zaszczytna to może wykonują ją za darmo.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-09-27 11:05) Zgłoś naruszenie 29

    Mocodawcy swoją służba gardzą , a społeczeństwo , to schmaltzgojstwo , cznia . Zatem nie wiem , czym tak de facto , ona , jest zaszczycona ...

    Odpowiedz